הקיוסק ההיסטורי של חדרה, ששוקם על-ידי העירייה באמצעות הקרן לפיתוח חדרה, ינוהל בידי רשת בתי הקפה “קפה טוב” הפועלת למען שילוב אנשים עם מוגבלויות, בעיקר נפשיות, בחברה ובמרכזי הכשרה תעסוקתיים, חברתיים וקהילתיים. הקיוסק ההיסטורי הנו הסניף השני של הרשת בחדרה, והוא מצטרף לסניף הקיים והמצליח ברחוב הנשיא.
“קפה טוב” היא רשת בתי קפה חברתיים בפריסה ארצית, אשר מהווים מרכז הכשרה מקצועי שיקומי למתמודדים עם קשיים נפשיים, ומייצרים גשר תעסוקתי לעבודה בשוק החופשי והשתלבות בקהילה.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/08/045-קפה-טוב-חדרה-עיריית-חדרה.jpg?resize=793%2C558&ssl=1)