סקר: כמה ישלמו ההורים באזור השרון על רכישת ציוד לקראת שנת הלימודים?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

סקר: כמה ישלמו ההורים באזור השרון על רכישת ציוד לקראת שנת הלימודים?

-

מגדלור-פיד ♋

שנת הלימודים מתקרבת וחנויות הציוד המשרדי מתמלאות מיום ליום לקראת האחד בספטמבר. כמה ישלמו ההורים השנה על ציוד חזרה ללימודים עבור כל ילד? על פי סקר של “חסדי נעמי”, הורי השרון יוציאו 1,147 ₪ על רכישת ציוד לקראת שנת הלימודים לכל ילד. לשם השוואה הורי חיפה יוציאו 1,135 ש”ח עבור כל ילד.

את הסקר ביצעה העמותה במסגרת קמפיין גיוס ההמונים באתר גיוסים לקהילה, באמצעות מכון המחקר ZETATOOLS בקרב מדגם מייצג של הורים לתלמידים בכיתות א’ עד יב’. לשם השוואה, גם בירושלים יוציאו ההורים 1135 ₪ בצפון 1125, בדרום 1117 ובמרכז 1175.

בנוסף, על הוצאות חינוך – שנמצאות בתוך תכנית הלימודים, לכל ילד, מדי חודש יוציאו בחיפה 445 שקלים, 467ש”ח בת”א, בשרון 453 ₪ בדרום 400 ובירושלים 395 ₪. מדובר בעליה של 11% ביחס לשנת 2016 (390) ו5% ביחס ל2018 – כאמור, נראה שעם השנים קיימת מגמה של גדילה בהקשר להוצאות כספיות על שירותים שאמורים להימצא בתוך מערכת החינוך.

מעמותת חסדי נעמי נמסר שהעמותה פועלת במרץ בכדי לרכוש ילקוטים, כלי כתיבה, קלמרים ועוד – לילדים נזקקים “כדי שכל ילד ירגיש שווה בין שווים ולא יביט בקנאה וכאב לעבר חברו” נמסר מחסדי נעמי “אנו מבקשים מכל מי שיכול להיכנס לאתר האינטרנט “גיוסים לקהילה” ולתרום למבצע גיוס ההמונים למען ילדים נזקקים”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מכבי
דילוג לתוכן