צפו: מורה לנהיגה משתמש בטלפון נייד באמצע שיעור בניגוד לחוק [רחבי הרשת] 📹

צפו: מורה לנהיגה משתמש בטלפון נייד באמצע שיעור בניגוד לחוק [רחבי הרשת] 📹

-

מגדלור-פיד ♋

מורה הנהיגה השתמש בנייד באמצע השיעור עם צעירה: בפעילות שביצעו שוטרי אגף התנועה במרכז הארץ, שוטר הרכוב על אופנוע זיהה ותיעד רכב ללימוד נהיגה כשהנהגת הצעירה בזמן שיעור והמורה מחזיק את הטלפון ביד ומבצע עבירה.

השימוש  בנייד תוך כדי נהיגה גורם להסחת הדעת ופוגע בריכוז ונחשב לאחד הגורמים העיקריים לתאונות דרכים על פי מחקרים רבים שנעשו. במסגרת זו אגף התנועה נלחם בתופעה במטרה להגביר את המודעות לסכנות הטמונות בעבירה זו וכן ליצור שינוי בתרבות הנהיגה.

כאמור, השוטר הרכוב על האופנוע ציעד את המעשה. עם עצירת הרכב, הסביר השוטר למורה הנהיגה את חומרת העבירה והאחריות המוטלת עליו כמי שמכשיר את הדור הבא של הנהגים, לצד האחריות לשמירה על נהיגה בטוחה של התלמידה והערנות המתבקשת ממנו כמורה לנהיגה בזמן לימוד תלמידים.

כאמור לאחר שהשוטר הבין כי אכן זהו שיעור נהיגה והנהגת הינה מתלמדת, נגד המורה נרשמה הזמנה לדין עפ”י החוק.

ממשטרת התנועה נמסר כי “כפי שמצופה מכל נהג, על אחת כמה וכמה מצופה ממורה נהיגה לשמש דוגמה ולא לעשות שימוש בטלפון בזמן לימוד נהיגה ציינו במשטרה והוסיפו נמשיך לפעול במטרה למנוע את התאונה הבאה ולהציל חיים.

“אגף התנועה הפועל כל העת נגד עבירות מסכנות חיים ובריונות כביש ממקד את האכיפה בעבירות היסח הדעת ובתוך כך עבירות השימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן