הוואטסאפ של מגדלור ניוז
הצטרפו עכשיו לעדכונים שוטפים!

שלום לך דודי: ערב מרגש המצדיע לג’ו עמר התקיים באור עקיבא 📸📹

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

ברצלונה, שיר השיכור, ישמח משה, ללא כוכב והריני שר הוא חלק מהרפרטואר העשיר של יוסף (ג’ו) עמר, זמר, חזן, פזמונאי, מלחין ופייטן ישראלי, מחלוצי הזמר המזרחי והים-תיכוני בישראל, שהלך לעולמו בשנת 2009. עשור לאחר מותו, התקיים באור עקיבא בשבוע שעבר ערב הצדעה לזכרו של עמר בהיכל התרבות העירוני. המונים גדשו את ההיכל מכל חלקי הארץ ומכל חלקי החברה הישראלית.

 

 

 

כבר בלובי ההיכל קיבלו את פני האורחים דוכני מכירה של מאכלים מרוקאים ותצוגה מרהיבה של כלים אותנטיים. מלכה אבוקרט שהנחתה את הערב וקיבלה שבחים רבים ציינה היום כי “באו אנשים שמכירים את ג’ו עמאר ושיריו ובאו כאלה שרצו להחשף לתרבות מרוקו. זה היה ערב של קרוב לבבות דרך השירה הפיוט והסרט”.

 

 

 

במהלך הערב הופיעו הזמר והפייטן חי קורקוס ונגניו, הזמר ה”תימני” שניר לוי, במאי הסרט ה”אשכנזי”, שאול מייזליש – כאשר המשותף לכולם הוא ההוקרה וההערכה לגדול הזמר העברי והאנדלוסי. לערב החגיגי הגיעה גם שרת התרבות והספורט מירי רגב.

לערב היו שותפים רבים בהם ארגון ברית יוצאי מרוקו בישראל (יו”ר הארגון ד”ר שמעון אוחיון השתתף), מתנ”ס אור עקיבא ומנהלו משה נקש, יו”ר הנהלת המתנ”ס, עו”ד שלום שבתאי, עיריית אור עקיבא וראש העירייה יעקב אדרי.

 

צפו בתמונות מהערב. הצילומים באדיבות: איגור יבדוסין >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

עוד באתר >>

מודעה
ארכיון כתבות
dd42855d-ecf9-4b1c-a467-8f591c327881-180x300.jpg
WhatsApp-Image-2019-05-06-at-21.13.02-300x300.jpeg
-חגג-פופ-אפ-ענק.png
-סליידר-מרץ-19-235x300.jpg
-מקודם-קיר-קורס-באירוע.jpg