לאחר כחצי שנה בתפקיד: מהנדס עיריית אור עקיבא הודיע על עזיבתו

לאחר כחצי שנה בתפקיד: מהנדס עיריית אור עקיבא הודיע על עזיבתו

-

מגדלור-פיד ♋

מהנדס עיריית אור עקיבא, גיא גולדמן, שנכנס לתפקידו רק בחודש ינואר האחרון, הודיע השבוע על התפטרותו מהתפקיד. גולדמן יישאר בתפקידו עד חודש אוקטובר על מנת לשמור על רצף תפקודי במחלקה. 

גולדמן הגיע לאור-עקיבא מעיריית טירת כרמל ומהסקטור הפרטי, עם 18 שנות ניסיון כמהנדס. הוא בן 42 נשוי ואב ל-4 ילדים, בעל רזומה עשיר בתחום התכנון הבניה וההנדסה, בעל 3 תארי הנדסה מהטכניון.

בעיריית אור עקיבא פורסם כבר מכרז למהנדס העירייה, ומועמדו​ת לתפקיד ניתן יהיה להגיש עד יום ה’ 31/7/2022 בשעה 15:00  לאגף משאבי אנוש בעירייה.

בראיון שנערך איתו בחודש ינואר, התייחס גולדמן לאתגרים והפיתוח המואץ בעיר. “תפקיד מהנדס העיר הינו לתרגם את חזון העיר והעומדים בראשה, לבנייה ופיתוח של מבני הציבור והתשתיות העירוניות, וזאת על מנת לפתח סביבה אורבנית איכותית. המטרה הינה לפתח תשתיות ומבנים, תוך עמידה בתקציב ובלוחות זמנים מוגדרים מראש. לפתחי עומדים מספר שינויים מהותיים הדורשים התאמת פתרונות לעיר שמכפילה את עצמה, לבצע התחדשות עירונית למבנים ישנים, אך להימנע מציפוף יתר, לקבל בברכה תושבים חדשים תוך שימור התושבים הוותיקים ע”י שיקום שכונות ותשתיות ועוד”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן