ראה שוטרים ברחוב דוד המלך באור עקיבא, השליך סכין – ונתפס

הוא מואשם שהחזיק סכין מתקבעת מחוץ לתחום ביתו או חצרו, ולא היה בידו להוכיח כי החזיקה למטרה כשרה

ראה שוטרים ברחוב דוד המלך באור עקיבא, השליך סכין – ונתפס

הוא מואשם שהחזיק סכין מתקבעת מחוץ לתחום ביתו או חצרו, ולא היה בידו להוכיח כי החזיקה למטרה כשרה

מגדלור-פיד ♋

כתב אישום הוגש השבוע נגד אליאב י’ מחדרה (19) בגין החזקת אגרופן או סכין שלא כדין. י’ מואשם שב-11.4 השנה, הוא היה ברחוב דוד המלך באור עקיבא ועשה שם דבר מה. באותם רגעים, הבחינו בו שני שוטרים, ו-י’ נצפה משליך מידו סכין יפנית כתומה ומברג פיליפס.

הוא מואשם שהחזיק סכין מתקבעת מחוץ לתחום ביתו או חצרו, ולא היה בידו להוכיח כי החזיקה למטרה כשרה. כתב האישום הוגש כאמור לבית המשפט השלום בחדרה, כאשר עדי התביעה בתיק הם שני השוטרים, שוטר קהילתי, שוטר מאגף החקירות של משטרת חדרה וכן מוצגים שהם הסכין שנתפס. התיק יידון בתקופה הקרובה.

.

ב-3.7 פרסמנו כי הפרקליטות הגישה השבוע כתב אישום נגד יעקב א’ מפרדס חנה, באשמת הפרת הוראה חוקית, לאחר שהפר צו הרחקה מפרודתו. א’ ופרודתו התגוררו יחד בשכונת הדר, ובסוף ספטמבר 2021, חתם הגבר על כתב ערובה שלא להיכנס לבית במשך 15 יום וכן לא ליצור קשר עם פרודתו במשך חודש ימים. ואולם, יומיים לאחר מכן, בשעה 1:40 בלילה, כאשר חזרה האישה מבילוי חברתי, הבחינה בא’ כשהוא בתוך הבית בניגוד לכתב הערובה עליו חתם. הוא מואשם שהפר הוראה חוקית מצד קצין משטרה.

במקרה נוסף, המשטרה הגישה לאחרונה כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד ליעד ב’ (31) מחדרה, בגין היזק לרכוש במזיד, לאחר שעל פי החשד ניפץ את שמשת הרכב של שכניו, בעקבות סכסוך עם בנם.

ובסוף יוני, המשטרה עצרה גבר בן 29 מחדרה, בחשד שתקף את אשתו בשעת צהריים, משך בשערה, דחף אותה על המיטה וניסה לחנוק אותה עם כבל של מטען טלפון סלולרי וגרם לה לחבלות. הוא הובא להארכת מעצר יממה לאחר מכן.

במקרה אחר, שוטרי תחנת זכרון יעקב פשטו על מסיבת טבע לא חוקית שהתקיימה בסמוך למחלף אליקים, זאת בניגוד לחוק וללא רשיון. ב-23.6 נעצר תושב פרדס חנה, בחשד להצתת מרפסת ביתה של גרושתו יומיים קודם לכן בדירתה בזכרון יעקב.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן