בשנה האחרונה חוגגת פרדס חנה 90 שנים להיווסדה ויובל שנים לאיחוד המושבות-פרדס חנה וכרכור. לרגל ציוני הדרך ההיסטוריים יזמה ראש המועצה בשנה זו את בחירת יקירי/ות הישוב להם יוענק אות הוקרה מטעם המועצה והישוב.
במסגרת זו יוצאים בימים אלו המועצה יחד עם בית הראשונים בפרסום קול קורא לאיתור ובחירת אזרחי הכבוד. המועצה המקומית ובית הראשונים בישוב מזמינים את הציבור הרחב להציע מועמדים העומדים בקריטריונים שהוגדרו כאשר העיקרי בהם הוא- תושב/ת בעל/ת תרומה ייחודית, יוצאת דופן ופורצת דרך באופייה ובהיקפה.
לטובת התהליך מונתה וועדת בחירה ייעודית בהובלת מנהלת בית ראשונים בהתנדבות, אירית אורן, עוד חברים בה 4 אנשי מקצוע מתחום המורשת, הקהילה והתרבות. הוועדה תבחן את ההמלצות ותבחר מתוך כלל המועמדים את אזרחי הכבוד שיקבלו בשנה חגיגית זו את אות ההוקרה היישובי. מתוך המועמדים ייבחרו השנה חמישה מועמדים, לציון 5 עשורים לקיומה של המושבה המאוחדת.
תעודת ההוקרה ומדליה ייחודית שעוצבה במיוחד לשנת ה-90 לפרדס חנה ויובל לאיחוד יוענקו על ידי ראש המועצה ליקירי הישוב בטקס חגיגי אותו תקיים המועצה במרכז לאמנויות הבמה בחודש נובמבר הקרוב.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/09/פרדס-חנה-90-שנות-חדשנות.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)