![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2018/02/IMG_0684.jpg?resize=800%2C400&ssl=1)
מיזם “מועצה עד הבית” יוצא לדרך, פיילוט ראשון לאוטובוס שירות לתושב יתקיים במרכז מיר”ב ב- 25.9.19. מעתה תושבי חוף הכרמל יוכלו להנות משירותי אגפי המועצה, שירותים דיגיטליים ועמדת ממשל זמין לשירותי המדינה השונים, והכל כאן! קרוב לבית.
במסגרת שיפור השירות לתושב, המועצה האזורית חוף הכרמל משיקה בימים אלו את אוטובוס השירות לתושב, תחת שם המותג “מועצה עד הבית”.
“מועצה עד הבית” הינו מיזם חדשני של המועצה האזורית חוף הכרמל, שבאיגום משאבים, הסבה את אוטובוס הפיקוד לשעת חירום לאוטובוס שירות לתושב (בזמן חירום האוטובוס ישמש כמערך פיקוד נייד).
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/09/מועצה-עד-הבית-חוף-הכרמל.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)