אישום: תושב אור עקיבא קנה רכב והתחזה במשרד הרישוי לאדם אחר

על פי כתב האישום, בזמנים הרלוונטיים הייתה לנאשם ולאדם אליו התחזה לכאורה, היכרות מוקדמת - והוא ניצל אותה לרעה

אישום: תושב אור עקיבא קנה רכב והתחזה במשרד הרישוי לאדם אחר

על פי כתב האישום, בזמנים הרלוונטיים הייתה לנאשם ולאדם אליו התחזה לכאורה, היכרות מוקדמת - והוא ניצל אותה לרעה

מגדלור-פיד ♋

תושב אור עקיבא מואשם בהתחזות לאחר וגניבה. המשטרה הגישה לאחרונה כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד אייזיק א’ (40), תושב אור עקיבא, בגין התחזות כאדם אחר במטרה להונות, גניבה וקבלת דבר במרמה, לאחר שעל פי החשד התחזה לאדם אחר במטרה להתחמק מרשויות המס.

על פי כתב האישום, בזמנים הרלוונטיים הייתה לנאשם ולאדם אליו התחזה לכאורה, היכרות מוקדמת. במהלך נסיעה משותפת של השניים במכוניתו של הנאשם, שכח האיש את תעודת הזהות שלו. בתאריך 10.09.2020, קנה הנאשם רכב מסוג מיצובישי והתחזה במשרד הרישוי לאחר, באמצעות שימוש בתעודת הזהות שנשכחה.

באותן הנסיבות, קיבל הנאשם את הרכב במרמה, בכך שעל מנת להתחמק מרשויות המס, רשם את הרכב במשרד הרישוי על שמו של האחר, וזאת מבלי שקיבל את הסכמתו לכך. בנוסף, יומיים לאחר מכן, בתאריך 12.09.2020, בשעה 20:30 לערך, הגיע הנאשם עם הרכב לתחנת הדלק דור אלון בחדרה, משם נטל במרמה ומבלי תביעת זכות מבעל התחנה, מטען נייד בשווי 249 שקלים.

צילום המחשה בלבד: מגדלור ניוז | לתמונה אין קשר לידיעה

.

במקרה נוסף, המשטרה הגישה לאחרונה כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד ליעד ב’ (31) מחדרה, בגין היזק לרכוש במזיד, לאחר שעל פי החשד ניפץ את שמשת הרכב של שכניו, בעקבות סכסוך עם בנם

ובסוף יוני, המשטרה עצרה גבר בן 29 מחדרה, בחשד שתקף את אשתו בשעת צהריים, משך בשערה, דחף אותה על המיטה וניסה לחנוק אותה עם כבל של מטען טלפון סלולרי וגרם לה לחבלות. הוא הובא להארכת מעצר יממה לאחר מכן.

במקרה אחר, שוטרי תחנת זכרון יעקב פשטו על מסיבת טבע לא חוקית שהתקיימה בסמוך למחלף אליקים, זאת בניגוד לחוק וללא רשיון. ב-23.6 נעצר תושב פרדס חנה, בחשד להצתת מרפסת ביתה של גרושתו יומיים קודם לכן בדירתה בזכרון יעקב.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן