דבורה עומר נבחרה לתפקיד מנהלת יישובית של הרשות לביטחון קהילתי בחדרה

דבורה עומר נבחרה לתפקיד מנהלת יישובית של הרשות לביטחון קהילתי בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋

ועדת המכרזים בעירייה בחרה בדבורה עמר, עד לאחרונה מנהלת תוכנית “עיר ללא אלימות” בחדרה, לתפקיד מנהלת יישובית של הרשות לביטחון קהילתי.

הרשות לביטחון קהילתי הוקמה בעקבות החלטת המשרד לביטחון פנים לאחד את התוכניות “עיר ללא אלימות” והרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול, לתוכנית אחת שתופעל תחת הרשות הלאומית לביטחון קהילתי. בנוסף מאגדת הרשות גם את תוכניות המניעה בתחום האלימות, הסמים  והאלכוהול, ותוכניות מניעה קהילתיות.

תפקידי הרשות הם מניעה של אלימות, עבריינות אנטי-חברתית, וכן מאבק בשימוש בסמים או באלכוהול והתמכרויות ייעודה של הרשות הוא הגברת הביטחון הקהילתי ותחושת הביטחון של התושבים, בין היתר באמצעות הפעלת תוכניות מקצועיות בקרב הקהילה.

בתפקידה כמנהלת היישובית תוביל עמר את יישום כלל הפעולות והתוכניות של הרשות הלאומית לביטחון קהילתי ברשות המקומית, וכן תוביל את הפעולות הנדרשות לבנייה ולביסוס התשתית היישובית להתמודדות עם תופעת אלימות, עבריינות, התנהגות אנטי חברתית ושימוש בסמים ואלכוהול. זאת במקביל לבניית מסוגלות קהילתית ורתימת הקהילה, תוך עידוד מנהיגות, גיוס והכשרה של מתנדבים ופעילים, ופיתוח של מגוון ערוצים להשתתפות תושבים במאמץ למניעה, לתמיכה בקורבנות ובאוכלוסיות בתהליכי שיקום בקהילה.

עוד מתפקידיה, הובלה, תפעול ותכלול של המערך הטכנולוגי, כולל גיבוש הדרישה המבצעית מול מפקד תחנת המשטרה הנוגעת למיקום מצלמות בשטח ותיאום מול גורמי הרשות הרלוונטיים וגורמי חוץ כולל החברה הטכנולוגית שנבחרה להקמת מערכים טכנולוגיים ברשות ותחזוקתם. כמו כן, ביסוס השותפות עם תחנת המשטרה בחדרה בבניית תוכניות עבודה המכוונות ליעדים משותפים, כינוס ועדת אכיפה וקידום שותפויות בין המשטרה לבין הגורמים הרלוונטיים בקהילה וברשות המקומית.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


 

ארכיון כתבות
דילוג לתוכן