"הגזבר פרש, לא היה אגף הנדסה": ראש עיריית אור עקיבא על המשבר העירוני כשקיבל את התפקיד לידיו – ואת השינוי [וידאו]

"העירייה עברה משבר ניהולי שאין לו אח ורע בארץ", מתאר אנקונינה בסרטון חדש כחלק מקמפיין הבחירות שלו, שפורסם השבוע | רון אלקובי, מספר 2 ברשימה: "קורא לחבריי המועמדים לקיים מערכת בחירות נקייה ואחראית"

מערכת הבחירות באור עקיבא נכנסת לחודש האחרון והמכריע, לאחר החלטת הממשלה לקיים את הבחירות לרשויות המקומיות בסוף החודש, 27.2.2024 – וראש העיר אלי אנקונינה חוזר למשבר הקשה שפקד העיר כשקיבל אותה לידיו. 

"העירייה עברה משבר ניהולי שאין לו אח ורע בארץ", מתאר אנקונינה בסרטון חדש כחלק מקמפיין הבחירות שלו, שפורסם השבוע. "העירייה בשנת 2021 התנהלה בתקציב של שנת 2018, לאחר שלא אושרו תקציבי 2019, 2020 ו-2021. לא היה מנכ"ל, לא היה אגף הנדסה, הגזבר הודיע שהוא פורש", ממשיך לתאר ראש העיר, את המשבר בעירייה ואת הדרכים שפעל, לדבריו, כדי לשפר את המצב מאה ושמונים מעלות.

קודם לכן, ציין ראש העיר השבוע לקראת הבחירות המתקרבות כי "הבחירות הם הביטוי לחוסנה של החברה שלנו ואני קורא לכם להשתתף בהליך הדמוקרטי. למרות מחיר המלחמה הכבד, אנו חברה חזקה ואיתנה כך שאויבנו לא יצליחו להשבית את שיגרת חיינו. עם תחילת המלחמה, ניהלתי יחד עם צוות העירייה את שגרת החירום ונקטנו בכל האמצעים הנדרשים לשם הגברת הביטחון האישי.

"במקביל, עצרתי את הפעילות הפוליטית והסבתי את מטה הבחירות שלי למרכז סיוע למאמץ הלאומי, יחד ארגנו חבילות וציוד לכוחות הביטחון שבשטח, קלטנו בלב רחב מפונים מיישובי העימות, וכראש העיר, דאגתי להבטיח שחיי היום יום לא ייפגעו והשירותים העירוניים יינתנו כסדרם ובמלואם. מערכת הבחירות הזו שונה מקודמותיה. אנו בפתחו של עידן חדש. מכניסתי לתפקיד, בשנה האחרונה פעלתי במרץ להעמדת התושב במרכז בכל תחומי החיים. כעת, אני שמח לומר כי הדבר הביא לשינוי משמעותי בחיי התושבים והעצים מאוד את תנופת הפיתוח.
חשוב לי להבהיר, כי רק המשך העשייה שהתחלתי יציב אותנו כעיר מפותחת, עם מערכות חינוך ואיכות חיים מהטובות בארץ וזה תלוי בכם.

"מעל הכל, אני נושא תפילה להחזרת החטופים, מברך בשמכם את כוחות הביטחון, מתפלל להחלמת הפצועים ומשתתף בצער משפחות הנופלים".

גם רון אלקובי, מספר 2 ברשימתו של אנקונינה, "ביחד למען אור עקיבא", מציין בסרטון שפרסם בסוף השבוע כי "קיום הבחירות במועדן זהו ביטוי לחוסנה של החברה שלנו ולהיותנו עם שחפץ חיים. בהזדמנות זאת, אני קורא מכאן לחבריי המועמדים לקיים מערכת בחירות נקייה, אחראית וכזו שמקדמת אחדות ותקווה. בטח בימים מורכבים אלו".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

רף חדש לשוויון מגדרי וגיוון בייצוג במועצת העיר: רשימת "חזון והגשמה" באור עקיבא מציגה את היעד

מחויבותו של משה ביטון לשוויון חורגת מהייצוג המגדרי, ומתרחבת להקיף את השטיח העשיר של המגוון בתוך השכונות והקהילות האתניות של העיר | הרשימה המכילה של ביטון עומדת כמגדלור של תקווה

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן