הצפות בחוף הכרמל: גבר נסחף באיזור שפיה ונעדר, חפ”ק נפתח בגבעת עדה [📹]

גשמים עזים בפרק זמן קצר הובילו ללכודים בכרם מהר"ל, גבעת ניל"י ואום אל פחם. גבר בן 40 נעלם ומאמצים גדולים נעשים לאתרו
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

הצפות בחוף הכרמל: גבר נסחף באיזור שפיה ונעדר, חפ”ק נפתח בגבעת עדה [📹]

גשמים עזים בפרק זמן קצר הובילו ללכודים בכרם מהר"ל, גבעת ניל"י ואום אל פחם. גבר בן 40 נעלם ומאמצים גדולים נעשים לאתרו
הצפות - כבאות והצלה חוף

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

בקצרה במושבות || עוד בכותרות • בשורות בבנימינה וגבעת עדה: שיפור בסנכרון בקווי הנסיעה של האוטובוסים עם הרכבת


Ι צפו: הצפות בחוף הכרמל והסביבה, גבר נסחף באיזור שפיה ונעדר, חפ”ק נפתח בגבעת עדה

ראשון, 5.1 || תחנת כבאות והצלה חדרה הודיעה לקראת השעה 16:00 על מספר אירועי חילוץ וטיפול של צוותי התחנה בעקבות מזג האוויר הסוער באיזור המושבות. חיפושים אחר אבא שנסחף לטענת בנו בשפיה. מדוברות כבאות והצלה במחוז חוף נמסר כי “באיזור שפייה על גג הרכב עמדו אב ובנו. הרכב החל להסחף הבן קפץ לגדה וכרגע האבא נסחף. מירב הכוחות הופנו לאירוע הזה, מסוק משטרתי באוויר והועלתה דרישה ליחידת להבה בהמשך נמסר כי נערכים “חיפושים נרחבים אחרי אבא שנסחף. חפ”ק אחוד נפתח בצומת גבעת עדה בתחנת הדלק סונול. הרכב אותר אך ללא סימנים מהאבא”. לידיעה המלאה הקליקו

צילום: דוברות כבאות והצלה

בכרם מהר”ל – 3 צוותים בפיקודו של להב שמואל פנסו פועלים לחילוץ מיקב שעובדיו נלכדו בקומה השנייה של המבנה. חולצו חמישה לכודים כולם במצב טוב וממתינים כרגע עוד חמישה לחילוץ ממקום אחר במבנה. בנוסף לכודים נוספים במאיר שפייה.

בגבעת ניל”י – התקבל דיווח על זוג שנלכדו בשיטפון ונמצאים על גג הרכב צוותים הוזעקו למקום. ובאום אל פאחם – חולצה לכודה ממבנה יביל המשמש כמשרד, גם זאת בעזרת שימוש בסולם היוצר גשר לגג רכב הכיבוי.

ובתוך כך, מטה המועצה האזורית חוף הכרמל התכנס להערכת מצב, נוכח מזג האוויר הסוער. “נערכו מספר חילוצים של במספר תושבים במוקדים שונים ברחבי המועצה, ללא פגיעה בנפש. צוותי המועצה פרוסים בשטח על מנת לתת מענה, ככל שיידרש”, נמסר מהמועצה ובה הזהירו מסכנת החלקות והתדרדרות של סלעים מרכסי הר הכרמל. עוד הודיעו כי חוגי מרכז מיר”ב מבוטלים היום, מחשש לבטיחות הילדים. בעתלית ובקיסריה החוגים מתקיימים כרגיל.


Ι בשורות בבנימינה וגבעת עדה: שיפור בסנכרון בקווי הנסיעה של האוטובוסים עם הרכבת

שישי, 3.1 || בשורות לתושבי בנימינה וגבעת עדה: לאחר עבודה מאומצת של ועדת התחבורה במועצה אל מול משרד התחבורה אושר לאחרונה לסנכרן את קווי הנסיעה של האוטובוסים עם הרכבת ולהוסיף קווים לרווחת הנוסעים. יו”ר ועדת תחבורה, חבר ההנהלה, אביב רגב: “אני שמח שאחרי שלוש שנים של דיונים הצלחנו בעזרת משרד התחבורה וחברת קוים לסנכרן את הקווים ולהוסיף שירות לרווחת התושבים”. השינויים צפויים להתחיל בשבועות הקרובים.

על פי התוכנית החדשה שנקבעה עם משרד התחבור וחברת קווים קו 35 יכנס ויאסוף נוסעים בהרחבה של גבעת עדה. לקו 35- ישונה מסלול הנסיעה כך שהוא יתחיל ברגבים יעבור דרך אלונה יגיע לכפר גליקסון ומשם לרכבת בנימינה כאשר שעות ההגעה מסונכרנות עם זמני יציאת הרכבת. בעקבות שינוי מסלול קו 35 הוזל מחיר הנסיעה מההרחבה לרכבת ותוגברו הנסיעות. בנוסף במועצה פועלים להאריך את הקו כך שיגיע עד לבית ספר אורט


קו 36 הפועל במיניבוסים ומוביל נוסעים מגבעת עדה לרכבת יסונכרן גם כן עם שעות הגעת הרכבות המהירות פעמיים בשעה. בנוסף פועלים במועצה לקידום הקמת מסוף התחבורה הציבורית שצפוי להיבנות בבנימינה.

יו”ר ועדת תחבורה, חבר הנהלת המועצה אביב רגב: “סנכרון הקווים צפוי להוריד את עומסי החנייה הקיימים כיום באזור הרכבת ובמקביל לאפשר לתושבי המועצה תחבורה ציבורית נוחה ומותאמת לצרכיו ובכך לשפר את השירות”. לוח הזמנים המעודכן יפורסם בזמן הקרוב.


Ι בת 50 ובת 45 נפצעו בתאונה במחלף זכרון יעקב ופונו לבתי חולים

חמישי, 19.12 || תאונת דרכים בצהריים בכביש 70, סמוך למחלף זכרון יעקב: בשעה 15:12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על תאונת דרכים בין שני כלי רכב בכביש 70 סמוך למחלף זכרון יעקב. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב״ם אישה כבת 50 במצב בינוני ויציב, עם חבלות בגפיים, ואישה כבת 45 במצב קל לבי”ח הלל יפה.

התאונה אחר הצהריים בכביש 70 || צילום: דוברות כבאות והצלה

מכבאות והצלה חדרה נמסר כי 3 צוותי כיבוי בפיקודו של רס”ר מג’די טיארה פעלו בתאונת דרכים בין שני כלי רכב במחלף זיכרון מתחת לכביש 2. בהגיעם למקום זיהו הלוחמים תאונה חזיתית בין כלי רכב כאשר אחד מרכבים הועף על גבי מעקה הבטיחות. נהגת הרכב היתה לכודה תחת ההגה. לוחמי האש פעלו במהירות ובמיומנות גבוהה לחילוץ הלכודה תוך שימוש בכלים הידראוליים. רס”ר מג’די טיארה מפקד האירוע מסר: “תאונה בין שני כלי רכב, ג’יפ ורכב מיני. ברכב הקטן זיהינו נהגת שמעוצמת המכה נלכדה תחת ההגה. לוחמי האש פעלו בצורה מעולה לחילוץ הלכודה תוך נקיטת כל אמצעי הבטיחות להפחית פגיעות נוספות. מד”א שנכחו במקום קבעו את מצבה בינוני והיא פונתה להמשך טיפול”.

 


 

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>