פסטיבל “כתר המזרח” עם זמרים מוכרים מאוד בנוף הים תיכוני יתקיים מחר (שלישי, 24.9) בפארק אגם החורף בנתניה.
הקהל הרחב מוזמן למסע תרבותי ומרגש אל תוך ההשראות המוזיקליות עליהן גדלו מיטב אמני ואמניות הזמר הים תיכוני ביניהם: אייל גולן, עדן בן זקן, נסרין קדרי, עדן חסון, כנסיית השכל, רותם כהן, מאור אדרי, שמעון בוסקילה, סאבלימינל, מושיק עפיה , ויסמין לוי. במסגרת הפסטיבל, יופיעו היוצרים על במה אחת, ויבצעו מחוות לזמר הים תיכוני, כל זאת בשילובים מפתיעים שנכנסים ישר ללב.
ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, דדחפה להבאת הפסטיבל לעיר. “נתניה גאה לארח את פסטיבל ‘כתר המזרח’ – חגיגה מוזיקלית המבוססת על הזמר המזרחי-ישראלי האהוב על כולנו. אני מודה למשרד התרבות והספורט ולעומדת בראשו, השרה מירי רגב, על בחירת נתניה כעיר המארחת ומזמינה את כולם להגיע וליהנות מחוויה מוזיקלית יוצאת דופן”.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/09/049-אייל-גולן-ועדן-בן-זקן-צילום-יחצ-באדיבות-עיריית-נתניה.jpg?resize=799%2C588&ssl=1)