במקום הגלובוס מקס: מתחם סרטים חדשני יחליף את הקודם ב-Y סנטר נתניה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

במקום הגלובוס מקס: מתחם סרטים חדשני יחליף את הקודם ב-Y סנטר נתניה

-

מגדלור-פיד ♋

במשך שנים פעל מתחם הסרטים “גלובוס מקס”, אשר נפתח בשנת 2007 ונסגר לפני כשנה בY  סנטר פולג באיזור התעשייה בנתניה. בתקופה האחרונה החליף אותו MOVIELAND (מובילנד) ושדרגה את מתחם הסרטים לטובת המבקרים.

במתחם פרושים 11 אולמות קולנוע עם 1,000 מקומות ישיבה בהשקעה של כ-15 מיליון ש”ח.

MOVIELAND הוקמה ב-2018 על ידי קבוצת שותפים אוהבי קולנוע מושבעים, במטרה להפיץ ולפזר את קסמו של הקולנוע ברחבי ישראל ובעולם ולהציג את הדור הבא של בתי הקולנוע.

צילום: רני לוריא

 

בחברה אמרו כי “כשאנחנו מתכננים את הבילוי שלכם, חשוב לנו להציג קולנוע במיטבו: להביא את הסרטים הטובים שיתאימו לכם בשעות הנוחות והמגוונות ביותר: סרטי בוקר מפנקים, הקרנות סרטים לכל המשפחה בשעות אחר הצהריים ובימי שבת וחופשה במהלך כל היום, בילוי של חברים או בילוי רומנטי בשעות הערב והקרנות ליליות כיפיות ומרגשות”.

 
מכבי

כל האולמות מאובזרים בציוד הקרנה וסאונד חדישים ומתקדמים, הכוללים מקרני לייזר 4K, המבטיחים תמונה בהירה וחדה, מסכים גדולים ומערכות סאונד איכותיות. הצופים יקבלו שדרוג גדול במקומות הישיבה שהפכו לנוחים יותר וכוללים כסאות Rocker (גב גמיש) נוחים במיוחד. בשני אולמות ה-Upgrade ייהנו הצופים מספות מעוצבות ונוחות במיוחד וגישה ללאונג’ אקסקלוסיבי לפני ואחרי הסרט.

בנוסף, במתחם הקולנוע יפעל גם אולם מיוחד עבור ילדים, אשר הוקצו בו שורות שלמות עם כורסאות המותאמים בגודלם לילדים עד גיל 12. לאולם חדר מסיבות צמוד. כמו כן, ייהנו המבלים ממזנון ותמחור חדשני הכולל ריפיל לשנייה ומגוון מוצרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן