"נולדתי בראש השנה": קבלו את התינוקות הראשונים של שנת תש"פ באיזור חדרה

את שנת תש"פ קיבלו בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה 11 תינוקות חדשים ביניהם בנם של דנה ורן דגני מחדרה, ששקל בלידתו 3.390 ק"ג ונולד בלידה רגילה. התינוקות החדשים סגרו שנה של למעלה מ- 4700 לידות שהתקיימו בשנה החולפת. עליה של 5% מהשנה הקודמת. ברוכה הבאה שנת תש"פ ומזל טוב להורים הטריים

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 30.9.19, 14:06


הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה הם תמיד סיבה טובה למסיבה. ערב יציאת שנת תשע”ט ועד לבוקר שנת תש”פ, היה חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה עשר כניסה גם ל- 11 תינוקות חדשים, ביניהם בנם של רן ודנה דגני, תושבי חדרה, שנולד בלידה רגילה ושוקל 3.390 ק”ג.

לרן ודנה מחכה בבית ביתם הבכורה, בת השנה וחמש. את הלידה, שהתרחשה בשבוע 41 ושלושה ימים, ליוותה המיילדת קטיה עמארנה.

.

.

 

 

 

 

 

“אתמול הגעתי לביקורת במיון יולדות”, מספרת דנה, “כי כבר עבר מועד הלידה, והוחלט להשאיר אותי לאשפוז ולזירוז. כנראה שהוא רצה להיוולד בשנה החדשה. הלידה עצמה עברה מהר מאוד מזמן הזירוז ועכשיו רק צריך להתרגל לשניים במקום לאחת, במיוחד שהפער ביניהם קטן”. היא מסכמת, בעוד הצאצא החדש על ידיה משמיע קולות של “חדש בשכונה”.

ד”ר חיים דוד, מנהל מחלקת יולדות וחדר לידה של “הלל יפה”, יודע לספר כי חודש החגים והחודשים ספטמבר ואוקטובר תמיד נחשבים לימים עמוסים בלידות. עוד הוא מציין כי השנה התקיימו ב”הלל יפה” יותר מ- 4700 לידות, עליה של 5% לעומת השנה החולפת.  מה שנקרא שנה פוריה.