![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/10/065-הכירו-ברכבת-ומתחתנים-דוברות-הרכבת.jpg?resize=800%2C509&ssl=1)
זאת הייתה יכולה להיות עבור נטע שמר ורונן פרנק עוד נסיעה שגרתית ברכבת לעבודה, אבל מבחינתם בזכות הרכבת הם מצאו אחד את השנייה.
זה סיפור אהבה יוצא דופן שהתחיל לפני כשנתיים לגמרי במקרה, בתחנת הרכבת בת ים- קוממיות. כשנטע שמר בת ה- 26 (כיום) ורונן פרנק בן ה-32 (כיום) המתינו לאותה הרכבת באותם השעות כל בוקר, בין כל הנוסעים שנמצאים לצידם על הרציף, משהו גרם למבטים שלהם להצטלב, וכך במשך שבועיים היו חולפים זה על פני זו ורק מחליפים מבטים עד שבאחד הימים הצליחה, נטע, לקלוט את שמו של הבחור מהכרטיס עובד שהיה תלוי על מכנסיו, כבר באותו היום היא איתרה אותו ברשתות החברתיות ופנתה בבקשת חברות ומשם כל היתר היסטוריה.
![](https://mgdlor.files.wordpress.com/2019/10/0000000000000.jpg?resize=800%2C800)