תושבת רחוב הציונות בפרדס חנה: “יש פה הרבה בעיות; אין אכיפה של גללי כלבים, עצים לא נגזמים ומקשים על הולכי הרגל”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבת רחוב הציונות בפרדס חנה: “יש פה הרבה בעיות; אין אכיפה של גללי כלבים, עצים לא נגזמים ומקשים על הולכי הרגל”

-

חנה, תושבת שדרות הציונות טוענת בפנייה ששלחה למועצה המקומית פרדס חנה-כרכור על מספר בעיות ברחוב ובאיזור בו היא מתגוררת.

התושבת טוענת כי אין מילוי של שקיות “שקי קקי” באיזור מגוריה לצורך אפשור לבעלי הכלבים לנקות אחרי כלביהם את הגללים ברחוב. לדבריה, הנושא נבדק על ידה במשך למעלה מחודש.

בנוסף היא טוענת כי אין אכיפה בנושא איסוף צרכים של כלבים מהמרחב הציבורי באיזור מגוריה.

כמו כן – לדבריה – נושא המחזור לוקה בחסר כאשר תושבים זורקים ומשליכים מחזור ואשפה ליד פחים וגורמים למפגע של חתולים ועוד. עוד ציינה כי אין גזימה מספקת של עצים ודרכים להולכי רגל חסומים.

בחודשים האחרונים גברו התלונות בפרדס חנה-כרכור אודות הבעיות במרחב הציבורי, בעיקר בנושא אשפה ולכלוך. כפי שפרסמנו כבר פעמיים בתקופה האחרונה כאן ב’מגדלור ניוז’, תושבים מאזורים שונים במושבה התלוננו בנושא ופרסמו תמונות רבות של אשפה, רימות, ערימות גזם ועוד מרחובות שונים, זאת בטענה כי מערך פינוי האשפה לוקה מאוד בחסר.

יש לציין כי בטרם ראש השנה, פרסמה המועצה כי “לקראת החג מתגברים ומרחיבים את פעולות הניקיון בישוב. איסוף נרחב של אשפהוגזם, שטיפה במרכזים מסחריים ובקרבת בתי כנסת, טיאוט וניקיון רחובות בכל הישוב כדי שנכנס לחג ונתחיל שנה חדשה עם מושבה יפה ונקייה”.

הודעת המועצה התקבלה ברגשות מעורבים, כאשר עוד ועוד תושבים מתלוננים ואומרים כי לנקות לפני החג זה טוב, אבל הניקיון צריך להיעשות לאורך כל השנה, מה שכאמור לא קרה בצורה מספקת לדבריהם בחודשים האחרונים.

מהמועצה המקומית פרדס חנה-כרכור טרם התקבלה תגובה.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה