בזמן שתכנית “פינוי בינוי” בשכונת שז”ר עדיין ממתינה להתחלת בנייה בשטח, תמ”א 38 מגיעה ככל הנראה לאור עקיבא: ל”מגדלור ניוז” הגיע מידע לפיו יש כוונה של יזמים לשדרג מספר בנייני מגורים משותפים בשכונת בן גוריון, שז”ר וקנדי עד שנת 2023.
על פי המידע, מסתמן כי בנייני המגורים 873 ו-868 ברחוב סטנלי מאייר יהיו הראשונים בפרויקט. בבניין 873 נודע כי יש כוונה לחזק את המבנה וכן להוסיף לו 24 דירות חדשות.
כמו כן, ישנה כוונה לבנות כ-200 דירות חדשות במסגרת הפרויקט בשכונות האלה, בבניינים שלא נכללו במסגרת פרויקט “פינוי-בינוי”. חלק מהדירות צפויות להיות בעלות 3 ו-3.5 חדרים, עד 85 מ”ר, כשבכוונת היזמים להקצות אותם לזוגות צעירים עד גיל 35.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2018/07/שיקום-שכונות-שזר.jpeg?resize=800%2C400)