|אנשים| מה עשו עו”ד יורם שפטל באור עקיבא וגבי אשכנזי בקיסריה? 📸

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|אנשים| מה עשו עו”ד יורם שפטל באור עקיבא וגבי אשכנזי בקיסריה? 📸

-

מגדלור-פיד ♋

מגיש התכנית “יורם שפטל” ברדיו ללא הפסקה 103FM כותב הטור ב”מעריב סוף השבוע” ועורך הדין יורם שפטל המתגורר בקיסריה, בילה לאחרונה אחר צהריים באור עקיבא. ביום שישי שעבר הוא הגיע אל מתחם רחוב הנשיא – מלכה חומרי בניין, טל קפה וגרעיני עפולה, יחד עם נכדתו.

הוא נכנס תחילה אל “מלכה חומרי בניין” וחיפש סוכה – כשלבסוף שילם עבור תרסיס נגש חרקים בלבד. משם, ביצע פרסה בכיכר וחנה ליד מתחם גרעיני עפולה ודדוש קצבים, שם, בין שתי החנויות, בירר קניית סוכה בדוכן של סוכות ירושלים. עורך דין עורך דין, הפעם הוא לא היה עצבני כמו בתכנית הרדיו אלא רגוע ביותר.

אשכנזי בקיסריה 

ובפוליטיקה, רגע לפני תום המנדט שנתן נשיא המדינה לראש הממשלה בנימין נתניהו להרכבת ממשלה, נפגש נתניהו בביתו שבקיסריה עם יו״ר ועדת החוץ והביטחון גבי אשכנזי מ”כחול לבן”, לפגישת עדכון ביטחונית. בפגישה גם נכח המזכיר הצבאי ונתניהו הציג את ההתפתחויות האחרונות. מדובר בתדרוך שני המתקיים בימים האחרונים לבכירי כחול לבן. קדם לו תדרוך שערך הרמטכ”ל, רב אלוף אביב כוכבי, ליו”ר כחול לבן, הרמטכ”ל לשעבר בני גנץ. התדרוך שנערך על-ידי כוכבי אושר על-ידי ראש הממשלה.

צפו בתמונות >>

 

 

308810cookie-check|אנשים| מה עשו עו”ד יורם שפטל באור עקיבא וגבי אשכנזי בקיסריה? 📸

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן