השלמת פרוייקט הטיילת בחדרה צפוייה עד סוף חודש יוני 2022

במסגרת העבודות להשלמת רצועת החוף לעונת הרחצה יתווספו מקומות חניה, הוקמו סוכות מציל חדשות והושלם פיתוח חלקה הצפוני של הטיילת

השלמת פרוייקט הטיילת בחדרה צפוייה עד סוף חודש יוני 2022

במסגרת העבודות להשלמת רצועת החוף לעונת הרחצה יתווספו מקומות חניה, הוקמו סוכות מציל חדשות והושלם פיתוח חלקה הצפוני של הטיילת

מגדלור-פיד ♋

אנשי עיריית חדרה ערכו בימים האחרונים סיור בחוף הים במטרה לבחון את התקדמות העבודות בפרוייקט טיילת החוף. במהלך הסיור הוצגה בפני ראש העיר סקירה על העבודות שכבר בוצעו במסגרת הפרוייקט באמצעות חברת נחלים. בנוסף, הוצגו בפני ראש העיר העבודות המבוצעות בשלב הנוכחי של הפרוייקט וכן את העבודות שצפויות להתבצע בעתיד הקרוב.

לאור זאת שההיתרים הנדרשים להמשכן של העבודות ברצועת החוף יתקבלו בהקדם, ראש העיר הדגיש את החשיבות של סיומן של העבודות ברצועת החוף לפני פתיחת עונת הרחצה, כלומר עד לתחילת חודש אפריל, וכן סיומן של כלל העבודות בפרוייקט עד לסוף חודש יוני הקרוב.
במסגרת הפרוייקט הנרחב בוצע פיתוח חלקה הצפוני של טיילת החוף, פיתוח האמפי, פיתוח נופי, עבודות תאורה, סלילה, ניקוז והסדרי תנועה ברחובות רחבעם זאבי וברוך בוארון.

צילומים מעבודות הטיילת: דוברות עיריית חדרה

בנוסף, הוקמו סוכות מציל חדשות, שישמשו את צוותי ההצלה במקום הסוכות הישנות המיועדות להריסה, ובמסגרת העבודות יוקמו סככות צל חדשות גם בחלקו הדרומי של החוף, מתוכן ארבע סככות תהיינה מונגשות. כמו כן, ייבנו שני מבני שירותים, מקלחות ומלתחות (דרומי וצפוני) ומבנה המנהלה הקיים ישוחזר, ישוקם וישופץ.

גם בנושא החנייה תתחדש רצועת חוף בשלושה חניונים חדשים עם כ-300 מקומות חנייה לבאי חוף הים, זאת בנוסף לחניון הצפוני, שבוצע בשלב א’ של הפרוייקט.

הסיור נערך בהשתתפותם מ”מ ראש העיר ניר בן חיים, של סגן ראש העיר והממונה על תיק ההנדסה רומן גישר, מנהל אגף חופים חיים ג’רבי, סגן מהנדס העיר ומנהל מחלקת פיתוח תשתיות אינג’ הילאל פטימה והיועצת המשפטית של העירייה שרון שרוני.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן