שירות לתושב: ראש מועצת פרדס חנה-כרכור נפגשת עם תושבים ומטפלת מיידית בבעיות שעולות

שירות לתושב: ראש מועצת פרדס חנה-כרכור נפגשת עם תושבים ומטפלת מיידית בבעיות שעולות

-

מגדלור-פיד ♋
בחודשיים האחרונים מאז כניסתה לתפקיד של ראש המועצה, הגר פרי יגור, היא יוצאת לסיורי שטח בכל רחבי הישוב ומקיימת מפגשים עם ועדי השכונות וכן עם התושבים.


סיורים ומפגשים אלו מטרתם זיהוי ומיפוי הצרכים המידיים ויעדים ארוכי טווח הנדרשים לשיפור איכות חיי התושבים וליצירת סביבת מגורים נעימה. הודות לסיורים ולמפגשים שהתקיימו עד כה, הנחתה ראש המועצה את הצוותים המקצועיים על מספר פעולות לריענון חזותן ותחזוקתן של שכונות שונות בישוב.

בעקבות מפגש עם ועד חלומות כרכור בו פרסו חברי הועד את הנושאים המחייבים טיפול בשכונה, הנחתה ראש המועצה על מספר פעולות שבוצעו בשטח. שמוליק ג’נח, מנהל שפ”ע הוביל פרויקט שכלל הצבת  ספסלים בשכונה, נטיעת עצי נוי חדשים, הצבת  אשפתונים, ניקיון כללי של הפארק וטיפול בגן הציבורי בשכונה.

פרי יגור בסיור בשטח. צילום: דוברות מועצת פרדס חנה-כרכור

 בעקבות סיור בדרך למרחב, הנחתה ראש המועצה לבצע ריענון חזות אי התנועה החוצה את  הרחוב לכל אורכו. עובדי שפ”ע החלו השבוע  בהתקנת דשא סינתטי וחידוש וצביעת אבני השפה ואדני הרכבת. בימים הקרובים תושלם שתילת צמחיה לאורך הציר.

בנוסף,  יצאה ראש המועצה לסיור מקצועי  עם נציגי שכונת ‘המושבה הלבנה’. בסיור לקחו חלק מנהלי האגפים השונים- מהנדס המועצה, אריה רפפורט, מנהל שפ”ע, שמוליק ג’נח, ומנהל אגף מוניציפאלי, אייל שני.


ראש המועצה, הגר פרי יגור, ציינה: ” אחד העוגנים המרכזיים בתפקידי הוא שמירה על  הקשר עם התושבים במסגרת קבלת קהל במשרד ובנוסף , בסיורים בשטח.  מפגשים חשובים אלו משמשים אותי לקביעת התכניות ארוכות הטווח ולמתן מענים בטווח הקצר לפיתוח וחידוש הישוב.

“הפגישה עם נציגי שכונות ועם התושבים היא מבחינתי דרך נוספת להגדיר ולמפות את הצרכים בשטח. אדגיש כי זהו אינו תחליף לביצוע פעולות עומק אלא פעולות מחויבות מציאות אשר נועדו לספק מענה ראשוני והכרחי. בכוונתי להעמיק ולהרחיב את המפגשים עם הציבור כחלק ממחויבותי לשיתוף ציבור ולקשר עם התושבים”. 


צילום: דוברות מועצת פרדס חנה-כרכורפרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן