בועדה המקצועית שיבחו את ה-VAR במשחק בין הפועל חיפה להפועל ת”א: “בדיוק כמו שצריך”

הכנס המקצועי לסגל שופטים-על התקיים אתמול (30.10) בבית הנבחרות בשפיים. בין היתר, נותחו אירועי מחזור 8.

המשחק בין הפועל חיפה להפועל ת”א (0:3) הובא גם הוא בסקירה. לועדה היה בהחלט הרבה חומר לסקור במשחק הזה, שכלל שערים, צהובים, אדומים ופנדלים.

המשחק בין הפועל חיפה להפועל ת”א (0:3) הובא גם הוא בסקירה. בועדה ציינו כי “בדקה ה-34 צדק שופט ה-‪VAR‬ כאשר המליץ לשופט לבחון אירוע  עבירת משחק חמורה של שחקן תל אביבי, אשר אובחן על ידי השופט כעבירה חסרת אחריות בלבד. מדובר בפגיעה בוטה עם פקקים חשופים באזור השוקית ותוך סיכון שלום היריב, אשר דינה כרטיס אדום.

לאתר הבית של הלייב – הקליקו >> http://bit.ly/31fOxRQ

“השופט פעל כמצופה כאשר לאחר בחינת האירוע ע”ג המסך ביטל את הכרטיס הצהוב והניף את הכרטיס האדום.

עוד הוסיפו בהקשר למשחק בסמי עופר כי “בדקה ה-40 צדק שופט ה-‪VAR‬ כאשר המליץ לשופט לבחון אירוע  בעיטת עונשין לזכות חיפה, אשר לא אובחן על ידי השופט.

“שופט ה-‪VAR‬ זיהה כי מגן תל אביבי מכשיל שחקן חיפאי, תוך דריכה מאחור עם רגלו הימנית על רגלו השמאלית של התוקף, וכי מדובר בטעות ודאית וברורה. השופט פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע ע”ג המסך פסק על בעיטת עונשין.

“אירועי משחק זה ממחישים באופן מצוין את תכלית ה-‪VAR‬. שני אירועים קריטיים אשר לא אובחנו על ידי השופט וזוהו נכון על ידי שופט ה-‪VAR‬ כטעות ודאית וברורה, תוקנו והכל תוך שת”פ יעיל ומשך זמן מינימלי”.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

312020cookie-checkבועדה המקצועית שיבחו את ה-VAR במשחק בין הפועל חיפה להפועל ת”א: “בדיוק כמו שצריך”

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן