כלבים תוקפניים מטילים אימה בשכונת חלומות זכרון יעקב: “לא יכולים לצאת עם הכלב לסיבוב מפחד שניתקל בהם”

כלבים תוקפניים מטילים אימה בשכונת חלומות זכרון יעקב: “לא יכולים לצאת עם הכלב לסיבוב מפחד שניתקל בהם”

-

מגדלור-פיד ♋

צילום אילוסטרציה

תושבי זכרון יעקב חוששים: מזה תקופה ששלושה כלבים לפחות מסתובבים באיזור שכונת חלומות זכרון יעקב ומטילים אימה על התושבים וכלביהם, בעת שאלה מטיילים איתם ברחובות.

לדברי התושבים, הכלבים נוהגים בתוקפנות ואינם מסוגלים להסתדר עם הסביבה. ככל הנראה, שייכים הכלבים האלה לבעל מרעה סמוך. תושבת אף העידה כי במהלך ריצת בוקר לאחרונה, להקת הכלבים זינקה לתקוף אותה ושני רצים נוספים שהיו עמה.

תושבת זכרון יעקב הפנתה אצבע מאשימה למועצה המקומית וטענה כי פתחה קריאה בנושא – ללא הועיל. “אלה הכלבים התוקפניים שרק התושבים רואים אותם, יודעים איפה מסתובבים ולמי הם שייכים אבל המועצה לא מצליחה לעשות סדר ולשמור עלינו.

צילום מסך: מהפייסבוק

“ככה זה כבר חודשים. המועצה ביקשה לפתוח קריאות ואז הם יוכלו לטפל. אז נפתחה קריאה ומה יצא מזה? כצפוי כלום. המועצה מתבקשת לצאת מהפסיביות שלה ולא לטפל בבעיה כזאת מתוך המשרד. לא מרימים מיליון טלפונים. יוצאים מהמשרדים עם רכב, לוכד כלבים ואם צריך עם המשטרה ועושים סדר”.

תושבת אחרת סיפרה על המצוקה של תושבי חלומות זכרון: “בתור מי שגרה בדיוק שם, אנחנו לא יכולים לצאת עם הכלב לסיבוב מפחד שניתקל בהם. מצב מאוד לא סביר ומפחיד. מעבר לכלבים המסכנים שהם כבר תקפו. לא משנה אם הם רעבים או לא, מצב נתון זה שהם תוקפניים, האנשים שחיים בסביבה חוששים והכלבים הביתיים בסכנת חיים”.

תושב אחר הוסיף: “הם לא מסכנים והם לא תוקפים כי הם רעבים.הם תוקפים ומנסים להרוג את הכלב בלי לאכול אותו .אלא רק כדי לפגוע בו. אני מכיר כמה אנשים שהכלבים שלהם נפגעו ואחד מהם שילם אלף ש”ח עבור הטיפול לאחר התקיפה. מתי במועצה יתעוררו? כשיותקפו ילד או ילדה?”

הדיון הער סביב הכלבים הגיע למימדים גדולים מאוד ברשתות החברתיות, אך עד השבוע לא התקדם דבר עם הטיפול בנושא, כך על פי התושבים.

מהמועצה המקומית נמסר השבוע לעיתון “כל זכרון” כי היא רואה את האירועים בחומרה רבה, וכי “סמוך לקבלת הפנייה הראשונה בנושא פנתה המועצה לאיגוד ערים וטרינדי במטרה לטפל במפגע…פקחי המועצה המקומית מסיירים בשטח על בסיס יומי על מנת לאתר את הכלבים מחוץ לשטח המרעה. המועצה קוראת לתושבים לדווח למוקד 106 בזמן אמת בעת זיהוי הכלבים”.

מאיגוד ערים נמסר לעיתון כי כאשר פקחי האיגוד הגיעו לאיזור זה – הכלבים לא אותרו וכי הוא ימשיך לעקוב אחר הנושא על מנת למגר התופעה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן