![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/05/כלב-פיטבול.jpeg?resize=800%2C633&ssl=1)
תושבי זכרון יעקב חוששים: מזה תקופה ששלושה כלבים לפחות מסתובבים באיזור שכונת חלומות זכרון יעקב ומטילים אימה על התושבים וכלביהם, בעת שאלה מטיילים איתם ברחובות.
לדברי התושבים, הכלבים נוהגים בתוקפנות ואינם מסוגלים להסתדר עם הסביבה. ככל הנראה, שייכים הכלבים האלה לבעל מרעה סמוך. תושבת אף העידה כי במהלך ריצת בוקר לאחרונה, להקת הכלבים זינקה לתקוף אותה ושני רצים נוספים שהיו עמה.
תושבת זכרון יעקב הפנתה אצבע מאשימה למועצה המקומית וטענה כי פתחה קריאה בנושא – ללא הועיל. “אלה הכלבים התוקפניים שרק התושבים רואים אותם, יודעים איפה מסתובבים ולמי הם שייכים אבל המועצה לא מצליחה לעשות סדר ולשמור עלינו.
![](https://mgdlor.files.wordpress.com/2019/10/d790d7a1d79ed79bd7aad790-d79bd79cd791d799d79d-d7aad795d7a7d7a4d7a0d799d799d79d-d791d797d79cd795d79ed795d7aa-d796d79bd7a8d795d79f-d7a6d799d79cd795d79d-d79ed7a1d79a-2.jpg?resize=503%2C604)