אלי אבוטבול הכריז: אתמודד לראשות מועצת זכרון יעקב בבחירות הקרובות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אלי אבוטבול הכריז: אתמודד לראשות מועצת זכרון יעקב בבחירות הקרובות

-

מגדלור-פיד ♋ראש מועצת זכרון יעקב לשעבר, אלי אבוטבול, שכיהן בתפקיד 12 שנה והתפטר מתפקידו לפני כשנתיים, הכריז היום (חמישי) כי יתמודד בבחירות לראשות המועצה שיערכו באוקטובר הקרוב. 

“לאחר אלפי פניות בשנה האחרונה ולאחר התלבטות ארוכה ולא פשוטה החלטתי לחזור ולהתמודד על הזכות הגדולה לשרת אתכם בחמש השנים הקרובות כראש מועצה”, אמר היום אובטבול.

אלי אבוטבול || צילום מסך: מתוך הסרטון

“אני מבקש לחדש את הברית בינינו, ברית קסומה אשר נמשכה 12.5 שנים ולהצעיד יחד אתכם את המושבה ההיסטורית שלנו למחוזות הגבוהים ביותר בהם היא ראויה להיות”.

בסרטון אותו פירסם אבוטבול, הוא מתאר כי “לפני למעלה משנתיים קיבלתי החלטה לפרוש מהחיים הציבוריים. הסיבה לפרישתי נבעה מהעובדה שמשטרת ישראל הזמינה אותי לחקירה עקב תלונה של בעל בית מלון בזכרון יעקב, תלונה שהגיש כנגדי בגין שיחת טלפון שקיימנו בינינו. השיחה נבעה מהעובדה שנאבקתי למען הזוגות הצעירים בזכרון יעקב.

“זומנתי לחקירה לאחר שנה בה התקיימה שיחת הטלפון. האירוע הזה פגע בי מאוד קשות, פגע בבני משפחתי, בהוריי, לכן קיבלתי החלטה לפרוש מהחיים הציבוריים בשנה האחרונה פנו אליי רבים מכם על מנת שאשקול מחדש את החלטתי. המציאות הקשה בה מתמודד היום זכרון יעקב עם מלנכוליה יישובית, חוסר עבודה כמעט בכל תחום, פגיעה קשה בכל כך הרבה חלומות שלנו, עם ביטול פרויקטים מדהימים שעמלנו למען כולנו, מערכת החינוך שלנו, ספינת הדגל שלנו הפכה להיות חבוטה בשנתיים האחרונות, קיצוצים במיליוני שקלים. וההחלטה האומללה לפני שבועיים להעביר את כל מערכת החינוך העל יסודית בזכרון יעקב מאחריות המועצה לרשתות חיצוניות”.

במועצת זכרון יעקב בחרו שלא להגיב לדברים.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן