גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה השיקה בחודש הקודם אינדקס של עסקים הפועלים במושבות במטרה לעודד את הצריכה המקומית.
במהלך החודשיים האחרונים עמלו במועצה בשיתוף בעלי העסקים המקומיים על הקמת האינדקס. עסקים שביקשו להצטרף נרשמו ופורסמו ללא עלות. האינדקס הועלה לאתר המועצה והופץ בתחילת השבוע בפלטפורמות השונות של המועצה בהם עמוד הפייסבוק הרשותי ובמערכת הוואטסאפ של המועצה.
ראש המועצה, איתי ויסברג אמר: “קידום העסקים המקומיים הרבים הפועלים במושבות הוא יעד חשוב לחוסנו של הישוב. נכון לעלות את המודעות ל”קנייה המקומית”. כתושבים אנחנו יכולים לקנות בבית, לחזק את העסקים הפועלים כאן ולהרוויח חזרה יותר שירותים ועסקים פעילים וחזקים” ובסופו של דבר את הארנונה העסקית שהיא הבסיס לעתידו הכלכלי של הישוב ורווחת התושבים.
“אנחנו מתכוונים להמשיך ולעדכן את האינדקס ולהוסיף כל העת עסקים מקומיים שיבקשו להצטרף ונפיץ אותו אחת לחודש שיתעדכן באופן שוטף. אני שמח כי כבר עתה נרשמו עשרות עסקים ועם פרסומו בתחילת השבוע כבר ביקשו להצטרף עשרות נוספים. אני בטוח ששיתוף הפעולה בין בעלי העסקים והתושבים, לצד העלאת המודעות לחשיבות הרכישה המקומית יובילו להשגת המטרה”.