ראש מועצה חדש בחוף הכרמל: אסיף איזק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראש מועצה חדש בחוף הכרמל: אסיף איזק

-

מגדלור-פיד ♋ניצחון גורף לאסיף איזק בבחירות לראשות המועצה האזורית חוף הכרמל. איזק יחליף את כרמל סלע, שהחליט לא להתמודד בבחירות האחרונות לאחר שכיהן שלוש קדנציות בראשות המועצה האזורית, בין קיסריה ושדות ים לעתלית. 

איזק נבחר ברוב קולות לכהן כראש המועצה השביעי של חוף הכרמל כאשר גבר על המתמודדת רותם שטיינר יוסף. הוא זכה ב-75.33% מהקולות.

איזק, בן 45, נשוי ליעל ואב לאיתמר, אורן ואמי. יליד קיבוץ החותרים, נבחר ברוב קולות לכהן כראש המועצה השביעי של חוף הכרמל ויחליף את ראש המועצה כרמל סלע שמסיים קדנציה שלישית.

הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במשפטים כיהן בעברו במגוון תפקידים ציבוריים שביניהם: יו”ר הוועד המקומי של קיבוץ החותרים, חבר במליאת המועצה, חבר דירקטוריון מפעלי גרנות בע”מ, ראש אגף צעירים ומעורבות בחברה בתנועה הקיבוצית ועוד.

את שירותו הצבאי אסיף לעשות ביחידה קרבית מובחרת, לאחר יצא לקורס קצינים ופיקד על פלגת לוחמים באותה היחידה. לאחר שחרורו מצה”ל עבד בשליחות משרד הביטחון במקומות שונים בעולם.

איזק צבר ניסיון מקצועי וניהולי רב בתפקידים מורכבים בסקטור הפרטי והציבורי שסייעו בידיו בהמשך דרכו הציבורית כיו”ר ועד מקומי ולאחר מכן כיו”ר האגודה להוציא את קיבוץ החותרים מהמשבר העמוק שהיה שרוי בו להבראה וצמיחה, כל זאת תוך יצירת שינוי מהותי, עבודת צוות, שינוי ארגוני וקהילתי ולבסוף יישום תכנית אסטרטגית ארוכת טווח שתבטיח את עתידו של הקיבוץ.

לאחר מכן נבחר אסיף כחבר מליאה ופעל רבות למען תושבי חוף הכרמל  וקידם נושאים שונים שביניהם: חינוך ונוער, ביטחון והצלה, חקלאות, תיירות, נושאי קהילה שונים ועוד.

ראש המועצה האזורית הנבחר החדש אמר הלילה כי “אני מודה לתושבי חוף הכרמל על התמיכה הרחבה והאמון שהם נותנים בי. אני רואה בעשייה הציבורית מימוש הציונות בת ימינו ובתפקיד ראש המועצה האזורית חוף הכרמל אני רואה- זכות, שליחות וייעוד. עברנו מערכת בחירות עמוסת רגשות שמצביעה בין השאר על המעורבות הרבה והאכפתיות שלכם התושבים. עתה עלינו לחדד את המשותף, נתאחד כקהילה אחת ונפעל יחדיו לקידום ושגשוג האזור”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן