הישג לטל אברהמי מקיבוץ רגבים: מקום שלישי באליפות אירופה בהתעמלות אקרובטית 📹

הישג לטל אברהמי מקיבוץ רגבים: מקום שלישי באליפות אירופה בהתעמלות אקרובטית 📹

-

מגדלור-פיד ♋

הישג מרשים לטל אברהמי מקיבוץ רגבים הסמוך לגבעת עדה באליפות אירופה באקרובטיקה שנערכת בימים אלה בחולון: יחד עם בת זוגתו הדר פיינשטיין, זכה אמש הצמד במקום השלישי בקטגוריית זוגות מעורבים עד גיל 18. 

אברהמי בן ה-18, הנמצא לפני גיוס לצה”ל, החל להתאמן בהתעמלות אקרובטית בגיל 12. בחודש אפריל האחרון הוא זכה במדליית זהב בתחרות בינלאומית שנערכה בעיר ולנסיה שבספרד, ביחד עם בת זוגו המקצועית עמה הוא מתאמן ומתחרה. בחודש יוני, קטפו את המקום הראשון באליפות ישראל, והשיגו את הקריטריון לאליפות אירופה – בה כאמור הם מתחרים בימים אלה.

בת זוגו לאימונים ולתחרויות היא הדר פיינשטיין בת ה-13 מחיפה והם מתחרים בקטגוריה של זוגות מעורבים בקבוצת הגיל 12-18. את ההחלטה על ציוותם ביחד קיבלו המאמנים, ולמרות הפרש הגילים ביניהם הם זוכים להצלחה ופרסים. בכל יום נוסע טל לטירת הכרמל כדי להתאמן באגודת ״מעופפי חיפה״ בראשות קרן גרשגורן, ומדי פעם למאמנו האישי, אמיר מוזס, הנמצא בחולון.

צפו בסרטון ובתמונות מהתחרות שנערכה אמש >> 

 

 

311140cookie-checkהישג לטל אברהמי מקיבוץ רגבים: מקום שלישי באליפות אירופה בהתעמלות אקרובטית 📹

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות