![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/10/079-לוכד-כלבים-של-מ.א.חוף-הכרמל-הותקף-קשות-דוברות-המועצה.jpg?resize=721%2C441&ssl=1)
זיו קופר, תושב גבע כרמל, הוא החשוד שנעצר בשבוע שעבר בחשד כי תקף לוכד כלבים בעת שזה הגיע למושב במסגרת תפקידו. אלא, שעל פי קופר בעצמו, הוא זה שהותקף לטענתו בסמוך לביתו. במכתב שכתב לראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אסיף איזק, מגולל קופר את השתלשלות האירועים ואת תחושותיו הקשות בעקבות המקרה.
“בתאריך ה-30/10/19 בשעות הערב הותקפתי ע”י בריונים בסמוך לביתי ברח’ הדקל מושב גבע כרמל אשר עטוף במועצה האזורית חוף כרמל שלא מזמן קיבלת את הזכות לאחוז במושכותיה”, כותב קופר. “הברנשים גררו את כלבתי תוך כדי חניקתה עד מצב עילפון, תקפו אותי מילולית באיומים ובקללות שנייר מתקשה להכיל עד שהרימו ידיים על בני תלמיד בית הספר הראלי בחיפה שבא להושיט עזרה לאביו ,בשלב זה לא היה מנוס מלהתיר את הרסן ולנטרל את שני העבריינים התוקפים, תוך-כדי הפעלת כוח אחד מהשניים נפל נחבל מהמדרכה ואיבד הכרה למשך מס שניות, את הברנש השני נאלצתי להמם על מנת להגיש עזרה לראשון וזאת לאחר שניסיתי להרגיעו לפני. בדקות שאחרי, קיבל אותו ברנש טיפול עזרה ראשונה ממני ומשכנה אחות במקצועה שנקראה לעזרה על ידי.
קופר ממשיך: “כולי תיקווה שאותם ברנשים שהגיחו כגנבים בלילה, התנהגו כאחרוני העבריינים, אינם קשורים למועצה היפה הזאת שאתה עומד בראשה. שכן איזו מועצה תעסיק בריונים לשורותיה תשלח אותם בלילה ללא תג זהות זוהר הצמוד לחזם, ללא בגדים הולמים או לפחות כובע מועצה או רכב הבולט ומואר המסביר את תפקידם? כיצד מגייסת מועצה מובחרת לשורותיה עבריינים, בריונים ללא מבחן אישיות מקדים אנשים שתפקידם באינטראקציה יום יומית עם ציבור, שאמורים לבלום במצבים רגישים ולא לדרדר את המצב.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2018/06/כלב-כלבים-הופקרו-צילום-משרד-החקלאות.JPG2_.jpg?resize=799%2C484&ssl=1)