צפו: ילד בן 11 נתפס מרכיב ילד נוסף בן 10 על טרקטורון באישורו של אביו [רחבי הרשת] 📹

צפו: ילד בן 11 נתפס מרכיב ילד נוסף בן 10 על טרקטורון באישורו של אביו [רחבי הרשת] 📹

-

מגדלור-פיד ♋

במהלך פעילות אכיפה ביום שבת, הבחינו שוטרי אגף התנועה בסמוך לישוב בדרום ברוכב טרקטורון ועליו 3 נוסעים, מאחריו השתרך טרקטורון נוסף ועליו נוהג ילד שהרכיב ילד נוסף.

בבדיקה נדהמו השוטרים לגלות כי רוכב הטרקטורון בסך הכל בן 11 והנרכב בן 10 בלבד, והסבירו להם כי זו רשלנות וסיכון של חיי הילדים לאפשר להם לעלות על כלי כזה מסוכן, ללא רישיון וללא קשת בטיחות.

אביו של הילד שהיה בטרקטורון המוביל קיבל הזמנה לדין בגין היתר לבלתי מורשה לרכב על הטקטורון, ללא לוחית רישוי, נהיגה בקלות ראש (ללא קשת בטיחות) והסעת 3 נוסעים על טקטורון המאפשר 2 בלבד (טרקטורון של האבא).

בעניין נהיגת הקטין, הנושא הועבר לטיפול יחידת הנוער במשטרה. הטרקטורון הושבת למשך 30 ימים.

ובמקרה נוסף: 9 נוסעים חלקם קטינים על טרקטורון המאפשר נסיעה של 2 נוסעים בלבד

באירוע אחר באותו אזור נצפה טרקטורון תוך כדי נסיעה עם 9 נוסעים במקום 2 בלבד, כפי שניתן לראות בסרטון במושב הקידמי ישבו 4 מבוגרים כולל הנהג ובארגז הפתוח ישבו לא פחות מ-5 ילדים. גם באירוע הזה נרשמה הזמנה לדין בגין נהיגה בקלות ראש לנהג תושב אזור המרכז בן 37.

אנו רואים בחומרה רבה את האירועים בהם אחריות המבוגרים וההורים באה לידי ביטוי באופן רשלני המסכן את הילדים ציינו במשטרה והוסיפו, התהפכות או נפילה מהכלי עלולה להיות קטלנית, אגף התנועה ימשיך לאכוף בכל מקום ובנחישות במטרה להציל חיים.

314870cookie-checkצפו: ילד בן 11 נתפס מרכיב ילד נוסף בן 10 על טרקטורון באישורו של אביו [רחבי הרשת] 📹

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות