![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/11/פארק-תעשיה-קיסריה.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)
עובדים או נוסעים לפארק העסקים קיסריה מאור עקיבא, חדרה או נתניה? שימו לב: החל ממחר יורחב מסלול התחבורה הציבורית לפארק העסקים והוא יכלול גם תחנות הורדה והעלאה בפארק הדרומי, מלבד הצפוני.
מסלול האוטובוסים הנוכחי בפארק, כלל עד היום אך ורק כניסה לפארק הצפוני, לרח’ חלמיש, ללא כניסה לפארק הדרומי.
החל ממחר יפעל מסלול “סובב פארק” – מנהלת הפארק ומשרד התחבורה תיכננו והקימו מסלול חבורה ציבורית מורחב, המשרת את פארק העסקים הדרומי והצפוני, ויעצור בתחנות חדשות – לרווחת עובדי הפארק. הפעלת המסלול החדש, בסיוע חברת “קווים”, תחל ב- 17/11/19 .
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/11/זמני-הגעה-אוטובוסים-פארק-תעשייה.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)