חולה הסרטן מהשרון ביקש: “קחו אותי בפעם האחרונה לגן עדן המשותף שלי ושל אישתי – חוף הים” [רחבי הרשת]

חולה הסרטן מהשרון ביקש: “קחו אותי בפעם האחרונה לגן עדן המשותף שלי ושל אישתי – חוף הים” [רחבי הרשת]

-

מגדלור-פיד ♋

דבורה וגד כרמל (85) הכירו כשהיו בכיתה ב’ לפני 78 שנה, התאהבו והפכו לבני זוג כבר בגיל 16.מאז, לא פספסו אף הזדמנות לשבת יחד בחוף הים, ולצפות בשקיעת השמש. ביום שני השבוע הם עשו זאת שוב, ובפעם האחרונה.

גד חולה במחלת הסרטן, ודבורה סובלת גם היא מבעיות רפואיות מורכבות שונות. בשבוע שעבר, כשמצבו של גד החל להחמיר, בנותיהם של השניים מיכל ויעל החליטו לפנות לאמבולנס המשאלות של מד”א, ולאפשר להורים היקרים שלהן לזכות להגיע עוד פעם אחת לגן העדן המשותף שלהם עלי אדמות, חוף הים.

צילום: ליאור פז, תיעוד מבצעי מדא

אמבולנס המשאלות של מד”א הגיע לבית האבות של בני הזוג, והסיע אותם אל חוף הים בהרצליה. שם, כבר חיכו להם הבנות ובעליהן, ששמחו בשמחתם. דבורה וגד לא רק החזיקו ידיים אל מול השקיעה, אלא גם חידשו נדרים, 62 שנה לאחר שנישאו, בעזרתו של אופיר עקיבא מארגון “הויה”, מרכז הטקסים של תנועת “ישראל חופשית”.

“מעולם לא הייתי בטקס כל כך מרגש”, אמרה דבורה, וגד הוסיף כי “אני לא רוצה לחזור לבית האבות. עם כל הכאבים, אני כל כך נהנה”.

“זו זכות אדירה עבורנו לאפשר לבני הזוג להגיע לחוף הים ביחד, ולהגשים משאלה משותפת בפעם האחרונה בחייהם”, סיפר פראמדיק מד”א נרי קתוע, שליווה את הזוג באמבולנס המשאלות, “כפראמדיק במד”א אני נמצא עם אנשים שונים ברגעים קשים וגם ברגעים משמחים, אבל בני הזוג הללו הצליחו לרגש אותי במיוחד”.

פורסם לראשונה ב: 17.11.19, 12:48

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן