מי שומר על מתאמנים? מתקני כושר בבנימינה מצויים ללא ביקורת, חלקם מהווים סכנה לבאי המקום [📹]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מי שומר על מתאמנים? מתקני כושר בבנימינה מצויים ללא ביקורת, חלקם מהווים סכנה לבאי המקום [📹]

-

מגדלור-פיד ♋

מי שומר על המתאמנים? בדיקת ‘מגדלור ניוז’ במתחם מתקני כושר ציבוריים בבנימינה, גילה כי במקום אין אף עדות למי מתחזק את המתקנים, מי מוודא את תקינותם, אין אף גורם ליצירת קשר וכן מזה תקופה שאחד המתקנים גם מתנדנד ועלול לסכן את המתאמנים.

כאמור, בשבוע האחרון ערכנו ביקור במתקני הכושר הפופולאריים סמוך למבנה הפיס והספרייה בבנימינה (תחילת רחוב העצמאות).במקום ישנו מתחם אימוני כושר רחוב לא גדול הכולל כ-5-6 מתקני כושר דכאלה, בין היתר למתח, כפיפות בטן, מתקן לחיזוק החזה, מתקן חתירה וכן מתקן לחיזוק שרירי האגן.

במקום מבלים אנשים רבים, תושבים וילדים שמגיעים למתחם מפעם לפעם על מנת לבצע תרגילים. ואולם, נראה כי בעוד אלה משמשים ציבור רחב, הם אינם מצויים תחת ביקורת. כך למשל ה שלט שבמקום לא מראה מי אחראי לתחזוק המתקנים ומתי נערכה בהם ביקורת תקינות אי פעם. כמו כן, לפחות מתקן אחד מתנדנד באגרסיביות ועלול להוות סכנה ממשית למשתמשים בו, כמובן שיתר שאת אם לפתע יתנתק וייפול ממקומו.

המכשירים יש לציין, מקובעים לקרקע וחלקם הגדול תקין לשימוש. ואולם, היעדר הפיקוח, לפחות למראית עין, וכן מתקנים שדורשים שדרוג ויציבות, מציבים את המתחם בעל פוטנציאל לסכנה. ממועצת בנימינה-גבעת עדה נמסר כי “הנושא מוכר ונמצא בטיפול”.

צילומים: מגדלור ניוז

317460cookie-checkמי שומר על מתאמנים? מתקני כושר בבנימינה מצויים ללא ביקורת, חלקם מהווים סכנה לבאי המקום [📹]

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן