מי שומר על מתאמנים? מתקני כושר בבנימינה מצויים ללא ביקורת, חלקם מהווים סכנה לבאי המקום [📹]

שיתוף

Share on whatsapp

מי שומר על מתאמנים? מתקני כושר בבנימינה מצויים ללא ביקורת, חלקם מהווים סכנה לבאי המקום [📹]

-

אולי יעניין אותך

10,000 ש”ח בשטרות יורו, דולר אוסטרלי ושקלים ניצלו בזכות עירונות של מנהל משמרת ברכבת [רחבי הרשת]

ישראלי תושב אוסטרליה איבד בתחנת הרכבת בנתניה ארנק ובו עשרת אלפים שקלים בשטרות יורו, דולרים אוסטרליים ושקלים המיועדים לביקור בישראל; מנהל המשמרת בתחנה איתר את האבידה והשיב אותה לנוסע: “המעשה האצילי מחזק את הרצון לחזור לישראל”

לידיעה המלאה

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

מי שומר על המתאמנים? בדיקת ‘מגדלור ניוז’ במתחם מתקני כושר ציבוריים בבנימינה, גילה כי במקום אין אף עדות למי מתחזק את המתקנים, מי מוודא את תקינותם, אין אף גורם ליצירת קשר וכן מזה תקופה שאחד המתקנים גם מתנדנד ועלול לסכן את המתאמנים.

כאמור, בשבוע האחרון ערכנו ביקור במתקני הכושר הפופולאריים סמוך למבנה הפיס והספרייה בבנימינה (תחילת רחוב העצמאות).במקום ישנו מתחם אימוני כושר רחוב לא גדול הכולל כ-5-6 מתקני כושר דכאלה, בין היתר למתח, כפיפות בטן, מתקן לחיזוק החזה, מתקן חתירה וכן מתקן לחיזוק שרירי האגן.

במקום מבלים אנשים רבים, תושבים וילדים שמגיעים למתחם מפעם לפעם על מנת לבצע תרגילים. ואולם, נראה כי בעוד אלה משמשים ציבור רחב, הם אינם מצויים תחת ביקורת. כך למשל ה שלט שבמקום לא מראה מי אחראי לתחזוק המתקנים ומתי נערכה בהם ביקורת תקינות אי פעם. כמו כן, לפחות מתקן אחד מתנדנד באגרסיביות ועלול להוות סכנה ממשית למשתמשים בו, כמובן שיתר שאת אם לפתע יתנתק וייפול ממקומו.

המכשירים יש לציין, מקובעים לקרקע וחלקם הגדול תקין לשימוש. ואולם, היעדר הפיקוח, לפחות למראית עין, וכן מתקנים שדורשים שדרוג ויציבות, מציבים את המתחם בעל פוטנציאל לסכנה. ממועצת בנימינה-גבעת עדה נמסר כי “הנושא מוכר ונמצא בטיפול”.

צילומים: מגדלור ניוז

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>