כך תשיגו הרבה יותר חשיפה לעסק שלכם ותשפרו את תדמיתו

 למה שווה לכם לפרסם במגדלור ניוז?

קודם כל בגלל החשיפה. בין 50 ל-70 אלף צפיות בממוצע מידי חודש באתר (על פי דוח רשמי של גוגל אנליטיקס). מעל 120 אלף צפיות בפייסבוק “מגדלור ניוז”. הנתונים גדלים ככל שעובר הזמן. ב-8 שנות קיומנו האתר בעלייה מתמדת ונחשף כל הזמן לקהלים חדשים ומגוונים, במקביל לגולשים נאמנים שחוזרים אל האתר כל יום מחדש.

לפרטים/פרסום – שילחו הודעה ל:    058-667-2383 או ל מסר האדום

או למייל:    mgdlor1@gmail.com

להלן נתוני חשיפת הכתבות בחודשים יוני עד אוגוסט 2018 על פי דוח רישמי של גוגל אנליטיקס [הקליקו על התמונה על מנת להגדיל אותה]:

אנו עובדים בשיטת “החשיפה הממוקדת”: מתאימים את החשיפה לעסק על פי אייטמים מובנים המשותפים כמה פעמים בשבוע בהתאם לחבילה. בנוסף, הפרסומת של העסק שלך מופיעה בתוך כתבות וידיעות באתר באופן שוטף בהתאם לחבילה. מה זה אומר? הפרסום שלך יופיע בכל הכתבות לאורך כל היום (בתדירות משתנה) בהתאם לחבילה שבחרת. הגולשים והקוראים מקבלים תוכן איכותי, חדשות ועדכונים מסביב לשעון על אזור אור עקיבא, חדרה והסביבה, ובתמורה הם נחשפים לפרסום שלכם בתוך הידיעות. פשוט.

אז מה נותנת חבילת פרסום ב”מגדלור ניוז”?

קוביית פרסום באתר, קידום בפייסבוק, הופעת הפרסום בפנים הכתבה לאורך כל היום (תדירות הופעת הפרסומת תלוי בחבילה שרכשתם), דף נחיתה בתוך האתר עם כל הפרסומים, המכירות והשירותים שלכם, אליו מקושרים הפרסומים והבאנרים השונים, עיצוב מודעה (משודרג), אייטמים שיווקיים (משודרג), קידום בוואטסאפ מגדלור ניוז (משודרג).

איזה חבילות ניתן לבחור? 

                המחיר הוא לחודש ימים (חודשיים/שלושה חודשים). **פנים כתבה: 1/4 – 25% מהזמן, 1/3 – 33%, 1/2 – 

                50%, 1/1 – 100% 

לפרטים/פרסום – שילחו הודעה ל:    058-667-2383 || או

ל-המסר האדום

או למייל:    mgdlor1@gmail.com

Comments are closed.