פגשתם מישהו בעבודה עם נעליים לא זהות? יש היום סיבה לכך

פגשתם מישהו בעבודה עם נעליים לא זהות? יש היום סיבה לכך

-

מגדלור-פיד ♋


פורים יחול אמנם לקראת סוף החודש, אך הטרנד המוזר הבא מגיח מגזרת הנעליים. החבר מהעבודה הגיע עם נעל אחת כחולה ונעל אחת שחורה? ראיתם מישהי ברחוב עם נעליים שונות בצורה ובמראה? הן לא טעו. היום, 3.3 הוא יום הנעליים הלא זהות הבינלאומי, ואם היום הזה נראה לכם קצת משונה או הזוי, תדעו שאופנת הנעליים הלא זהות או תואמות התפשטה ברחבי העולם, לא רק ליום המיוחד. 

כאמור, נעילה מכוונת של שתי נעליים לא תואמות הפך לחשיבה אופנתית שרבים אימצו, ובטח נתקלתם בו בתמונות חבריכם או מכריכם באינסטגרם. 

 היום המיוחד הזה הוא זמן טוב גם לעסקים להציע לכם להתפרע. אם תסתובבו היום במקרה בדיזינגוף סנטר בתל אביב עם נעלים לא זהות יש סיכוי שתזכו בגרביים מגניבים במתנה. “מכירים את החברים האלה שתמיד אבל תמיד הולכים עם נעליים לא תואמות? גם אנחנו לא, אבל ה-3.3 הוא יום הנעליים הלא זהות וכללל מי שיגיע לניק נאק סטור בקומה שלוש בבניין איי, עם נעליים לא זהות יקבל גרביים מגניבים מהחנות במתנה ופרסים שווים אחרים!” פרסמו בסנטר. “מתכננים לטייל ברחבי הסנטר עם נעליים לא זהות? ראו הוזהרתם! אנשי הסנטר “יצודו” אתכם ותוכלו לקבל כרטיסים לסרט, רמקולים ועוד מגוון פרסים שווים!”. 

 


פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן