פגשתם מישהו בעבודה עם נעליים לא זהות? יש היום סיבה לכך

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פגשתם מישהו בעבודה עם נעליים לא זהות? יש היום סיבה לכך

-

מגדלור-פיד ♋


פורים יחול אמנם לקראת סוף החודש, אך הטרנד המוזר הבא מגיח מגזרת הנעליים. החבר מהעבודה הגיע עם נעל אחת כחולה ונעל אחת שחורה? ראיתם מישהי ברחוב עם נעליים שונות בצורה ובמראה? הן לא טעו. היום, 3.3 הוא יום הנעליים הלא זהות הבינלאומי, ואם היום הזה נראה לכם קצת משונה או הזוי, תדעו שאופנת הנעליים הלא זהות או תואמות התפשטה ברחבי העולם, לא רק ליום המיוחד. 

כאמור, נעילה מכוונת של שתי נעליים לא תואמות הפך לחשיבה אופנתית שרבים אימצו, ובטח נתקלתם בו בתמונות חבריכם או מכריכם באינסטגרם. 

 היום המיוחד הזה הוא זמן טוב גם לעסקים להציע לכם להתפרע. אם תסתובבו היום במקרה בדיזינגוף סנטר בתל אביב עם נעלים לא זהות יש סיכוי שתזכו בגרביים מגניבים במתנה. “מכירים את החברים האלה שתמיד אבל תמיד הולכים עם נעליים לא תואמות? גם אנחנו לא, אבל ה-3.3 הוא יום הנעליים הלא זהות וכללל מי שיגיע לניק נאק סטור בקומה שלוש בבניין איי, עם נעליים לא זהות יקבל גרביים מגניבים מהחנות במתנה ופרסים שווים אחרים!” פרסמו בסנטר. “מתכננים לטייל ברחבי הסנטר עם נעליים לא זהות? ראו הוזהרתם! אנשי הסנטר “יצודו” אתכם ותוכלו לקבל כרטיסים לסרט, רמקולים ועוד מגוון פרסים שווים!”. 

 


ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן