פורים יחול אמנם לקראת סוף החודש, אך הטרנד המוזר הבא מגיח מגזרת הנעליים. החבר מהעבודה הגיע עם נעל אחת כחולה ונעל אחת שחורה? ראיתם מישהי ברחוב עם נעליים שונות בצורה ובמראה? הן לא טעו. היום, 3.3 הוא יום הנעליים הלא זהות הבינלאומי, ואם היום הזה נראה לכם קצת משונה או הזוי, תדעו שאופנת הנעליים הלא זהות או תואמות התפשטה ברחבי העולם, לא רק ליום המיוחד.
כאמור, נעילה מכוונת של שתי נעליים לא תואמות הפך לחשיבה אופנתית שרבים אימצו, ובטח נתקלתם בו בתמונות חבריכם או מכריכם באינסטגרם.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/03/נעליים-לא-זהות.jpg?resize=653%2C520&ssl=1)