יותר מ-1.4 מיליון צפיות: באיזה גן אירועים באיזור קיסריה צולם הקליפ החדש של עדן בן זקן – "אגרוף"?

הקליפ של עדן בן זקן "אגרוף" שוחרר רישמית רק לפני כ-10 ימים וכבר הגיע ליותר מ-1.4 מיליון צפיות. בין היתר, צולם הקליפ בגן אירועים כאן בקיסריה

כל מי שצפה לאחרונה בקליפ החדש של זמרת העשור של ישראל, עדן בן זקן – "אגרוף", יכול היה להבחין בגן אירועים בו מתרחשת עלילתו. עיון קצת יותר בוחן יגלה כי מדובר בלא פחות מגן האירועים "כוכב הים" בקיסריה/שדות ים – בו צילמה הזמרת את הקליפ לפני למעלה מחודש.

את השיר כתב והלחין אורי בן ארי. "השיר שמגיש לנו את הלב של עדן שמדברת לבחור שלא נותן לה להמשיך בחייה. הכתיבה של אורי וההגשה של עדן מביאים לנו שיר עצמתי, כנה ורגיש, שונה וייחודי מכל מה ששמעתם עד היום", אמרו בסביבת הזמרת. "השילוב בין השניים החל כבר באלבומה הראשון של עדן, בו אורי בן ארי כתב והלחין עבורה את השיר "פיסה מזכרוני" שהפך לאחד מלהיטיה הגדולים".

הצילומים בגן האירועים התקיימו באחד מהימים של תחילת נובמבר – ככל הנראה לפני חתונה אמיתית שהתקיימה במקום. בקליפ נראה זוג מגיע לחופתו, כאשר בן זקן בעצמה נוכחת באירוע.

עדן בן זקן נמצאת האחת מהתקופות המצליחות והפוריות בחייה, היא זכתה ב 8 פרסי מוסיקה בסיכומי השנה, יותר מכל אמן אחר בישראל. בין התארים שקטפה: זמרת העשור, הזמרת המושמעת ביותר בישראל, השיר המושמע ביותר בישראל עפ"י אקו"מ, זמרת השנה, הזמרת המצליחה ביותר ביו טיוב והיחידה בטופ 20.

בין היתר, היא תככב בחנוכה הקרוב ככוכבת הגדולה של הפסטיגל, זה עתה שיתפה את כולנו כי היא ובעלה שוקי בהריון ראשון, והכריזה על מופע חדש שייערך ב 20/2/2020 בהיכל מנורה ת"א.

צילומים: צילום מסך מתוך הקליפ "אגרוף"

מענקים חדשים מ-3,000 עד 4,000 שקל לכולם: כך תקבלו אותם

לחקלאות דרושים בדחיפות עובדים, לטובת הבטחת הייצור החקלאי ואספקת תוצרת חקלאית טרייה. המענק יינתן לכל עובד חדש בענף, בסך של 3,000 שקל לחודש. המענק ישולם על-ידי הביטוח הלאומי, המענק יינתן על בסיס חודשי, בעבור העסקה של חודשיים (שני חודשים) לפחות

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן