האישה רצתה לעבור ניתוח הקטנת חזה – אבל זה לא נגמר בטוב

תביעה: 'חיידק טורף' תקף אישה שעברה ניתוח להקטנת חזה. תובעת מיליונים ממכון האסתיטקה מבית החולים ומהמנתח הפלסטי

האישה רצתה לעבור ניתוח הקטנת חזה – אבל זה לא נגמר בטוב

תביעה: 'חיידק טורף' תקף אישה שעברה ניתוח להקטנת חזה. תובעת מיליונים ממכון האסתיטקה מבית החולים ומהמנתח הפלסטי

מגדלור-פיד ♋

אם צעירה, אשר לא הייתה מרוצה מהופעתה החיצונית, פנתה לרופא ממכון אסתטיקה על מנת שיבצע בה ניתוח להקטנת חזה. 

בתביעה אותה הגישה, באמצעות עוה”ד דוד פייל ועו”ד גל מרקוביץ, נטען כי הרופא ניתח אותה באופן רשלני, תוך פגיעה מיותרת בכלי הדם ובעצבים. בנוסף, לא רשם לה הרופא קרם רפואי להחלמת אזור הניתוח, ובשל כך, כעבור מספר ימים היא פיתחה נמק.

כתוצאה מכך אושפזה האישה בתחילה בבית החולים בבת ים, ואחר כך, על פי בקשתה, הועברה לבית חולים אחר.


על פי התביעה, בשלב זה התגלה בגופה סטרפטוקוקוס (‘חיידק טורף’) החסין לטיפולי אנטיביוטיקה, ואשר הגדיל בצורה משמעותית את הנזקים הגופניים מהם היא סובלת עד היום.

לדברי ד”ר אפרים דביר, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מ’פורום רופאים’, שחוות דעתו צורפה לתביעה, ניתן היה למנוע את הנזקים הבריאותיים והאסתטיים הקשים מהם סובלת התובעת, אילו היה המנתח מותיר רקמה מספיקה מחזה, שואב שומן מאזור שאינו עשיר בכלי דם ובעצבים, ועושה זאת בליווי הדמיית כלי דם כפי שנדרש היה בהתאם להנחיות הרפואיות והפרקטיקה המקובלת בתחום.


כמו כן, טוען ד”ר דביר, שהן הרופא המנתח והן הצוות הרפואי בבית החולים התרשלו בכך שלא רשמו למטופלת קרם מסוג ‘סילברול’ חרף הופעת שלפוחיות לאחר הניתוח – אשר היה יכול למנוע את החמרת הפגיעה, ואת הדבקותה בחיידק טורף, וכך היו נמנעים כלל הנזקים מהם היא סובלת כיום.

ד”ר דביר, אשר בדק את האישה קבע כי היא סובלת מעיוותים משמעותיים בחזה, אשר וועדה של המוסד לביטוח לאומי תיארה כ”מצב גרוע מאוד מבחינה אסתטית… המתאים לכריתת שני השדיים”, ירידת תחושה בשדיים והגבלת תנועות הידיים.

כתוצאה מכך, האישה לא תוכל עוד להניק, והיא סובלת מפגיעה קשה בדימוייה העצמי והנשי ונזקקת לטיפולים נפשיים.

בימים אלה הגיש עוה”ד פייל תביעה בשם האישה נגד הרופא המנתח, נגד המכון ונגד בית החולים בטענה לרשלנות רפואית. התביעה הוגשה לבית משפט השלום בתל אביב. עדיין לא הוגשו כתבי הגנה.

תגובת רשת האסתטיקה לתקשורת: “הרשת הינה החברה הוותיקה והמקצועית בישראל בתחום הרפואה האסתטית ולה למעלה מ-30 שנות ניסיון של ניתוחים מוצלחים מסוג זה. כפי שנכתב בתביעה, הלקוחה אובחנה בבית החולים  כסובלת מחיידק טורף. מדובר בסיכון נדיר שאיננו קשור לניתוח עצמו שהיה ללא רבב. כפי שמתואר בכתב התביעה, הרופא המנתח המשיך ללוות את הלקוחה גם באשפוזה בבית החולים ודאג שתקבל את הטיפול המיטבי עד להחלמתה”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן