פותחים את הלב: "ברכת היובל" באור עקיבא יתרמו כריכים למעוטי יכולת

מאת: איתי טטרו, 5.3.19, 20:35

כריכים שיישארו בסוף היום ייתרמו || אילוסטרציה


כשליש מכל האוכל בעולם נזרק לפח. בישראל זורקים מדי שנה כ- 2.5 מיליון טונות מזון, מתוכם 214 אלף טון של מזון מבושל במגזר המוסדי הכולל את בתי המלון, את צה״ל ואת אולמות האירועים. אם נפרש את הכמויות הבלתי נתפסות הללו לאחוזים, נגלה כי 35% מכל המזון שמיוצר בארץ נזרק, כאשר הירקות והפירות מהווים 75% מהכמות הכוללת. 

בחנות הנוחות למוצרי מכולת “ברכת היובל” באור עקיבא, הנמצאת בשכונת היובל בין בתי הספר “רוטשילד” ו”אמי”ת דרור”, החליטו מהבוקר לעשות מעשה: כריכים שיישארו בסוף היום בחנות – ייתרמו למעוטי יכולת. 

“בברכת היובל פותחים את הלב”, נמסר מהחנות. “החלטנו לעשות מעשה טוב למען אותם אנשים שקצת יותר קשה להם ולעזור להם עם הסנדוויצ׳ים שנותרים לנו בסוף היום.

“כפי שאתם יודעים אנחנו מכינים סנדוויצ’ים לילדי בתי הספר ולקהל לקוחותינו,לקראת סוף היום נשאר לנו כמות של סנדוויצ’ים שנורא כואב לזרוק”. 
עוד נמסר מהחנות כי “אם את או אתה מכירים אנשים שצריכים את עזרתנו אנחנו כאן כדי לעזור ולתת באהבה גדולה. נא ליצור קשר בפלאפון 0507766178 – שמחה. שתפו בבקשה כדי שנגיע לאנשים הנכונים, זה יעזור מאוד ויתקבל בברכה”. 

היוזמה הביאה לתגובות מפרגנות מצד תושבי העיר, המכירים את המקום, ומשמש כסוג של “קיוסק הבית” של שכונת היובל, ושל תלמידי בתי הספר. 

שכונת היובל באור עקיבא | צילום ארכיון

>> חם במגדלור ניוזמ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות