חיילי צה”ל נפצעו מהרוחות בבסיס בדרום הארץ

כפי שתראו זה היה יכול להיגמר באסון כבד. במזל, זה נגמר בארבעה פצועים קל • מזג אוויר גשום וסוער חזר לישראל

שיתוף

Share on whatsapp

חיילי צה”ל נפצעו מהרוחות בבסיס בדרום הארץ

כפי שתראו זה היה יכול להיגמר באסון כבד. במזל, זה נגמר בארבעה פצועים קל • מזג אוויר גשום וסוער חזר לישראל

אולי יעניין אותך

10,000 ש”ח בשטרות יורו, דולר אוסטרלי ושקלים ניצלו בזכות עירונות של מנהל משמרת ברכבת [רחבי הרשת]

ישראלי תושב אוסטרליה איבד בתחנת הרכבת בנתניה ארנק ובו עשרת אלפים שקלים בשטרות יורו, דולרים אוסטרליים ושקלים המיועדים לביקור בישראל; מנהל המשמרת בתחנה איתר את האבידה והשיב אותה לנוסע: “המעשה האצילי מחזק את הרצון לחזור לישראל”

לידיעה המלאה

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

תחשבו על זה שאתם נמצאים מחוץ לבית ופתאום מתעופף לעבריכם אוהל ענק, כשהרוחות בחוץ סוערות: זה מה שקרה היום (חמישי) לחיילים בבסיס בדרום הארץ. ‏מדובר בסיס האימונים החטיבתי של גבעתי, קציעות, היום וכפי שתראו זה היה יכול להיגמר באסון כבד. במזל, זה נגמר בארבעה פצועים קל.

הגשם חזר בצהריים (חמישי) לרדת, ורוחות חזקות של עד מאה קמ”ש נמדדות במרכז ובדרום. בשירות המטאורולוגי מזהירים מפני סופות רעמים וברקים, ובמרכז ובצפון מישור החוף צפויות הצפות. כמן כן, ברד יירד בצפון ובמרכז הארץ. כמות הגשם הצפויה לרדת – 50 עד 75 מ”מ ובמרכז ובדרום ישנן הגבלות ראות ואובך.

הטמפרטורות ירדו ותנאים אלו צפויים להתקיים גם לאורך שעות הלילה. הרוחות יתחזקו ומזג האוויר יהיה מעונן חלקית עד מעונן עם גשם מקומי בצפון הארץ ובמרכזה. קיים חשש קל לשיטפונות במדבר יהודה וים המלח.בשל תנאי מזג האוויר באזור המרכז, בפעם הראשונה טיסה של אל-על מרומא נחתה בשדה התעופה רמון הסמוך לאילת, ונחיתות מטוסים נוספים עוכבו. במקביל, בתל אביב עפה שמשיית מסעדה אל גבר כבן 46 ופצעה אותו. בחיפה, ירדו גשמים עזים והציפו כניסות של בתי עסק. באשקלון נערכת העירייה לחסימת גשמים באמצעות מחסומים על מנת לשנות את זרימת המים.

צפו בחיילים בבסיס, היום (צילום: רץ ברשת) >>

 

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>