חיילי צה”ל נפצעו מהרוחות בבסיס בדרום הארץ

כפי שתראו זה היה יכול להיגמר באסון כבד. במזל, זה נגמר בארבעה פצועים קל • מזג אוויר גשום וסוער חזר לישראל

חיילי צה”ל נפצעו מהרוחות בבסיס בדרום הארץ

כפי שתראו זה היה יכול להיגמר באסון כבד. במזל, זה נגמר בארבעה פצועים קל • מזג אוויר גשום וסוער חזר לישראל

מגדלור-פיד ♋

תחשבו על זה שאתם נמצאים מחוץ לבית ופתאום מתעופף לעבריכם אוהל ענק, כשהרוחות בחוץ סוערות: זה מה שקרה היום (חמישי) לחיילים בבסיס בדרום הארץ. ‏מדובר בסיס האימונים החטיבתי של גבעתי, קציעות, היום וכפי שתראו זה היה יכול להיגמר באסון כבד. במזל, זה נגמר בארבעה פצועים קל.

הגשם חזר בצהריים (חמישי) לרדת, ורוחות חזקות של עד מאה קמ”ש נמדדות במרכז ובדרום. בשירות המטאורולוגי מזהירים מפני סופות רעמים וברקים, ובמרכז ובצפון מישור החוף צפויות הצפות. כמן כן, ברד יירד בצפון ובמרכז הארץ. כמות הגשם הצפויה לרדת – 50 עד 75 מ”מ ובמרכז ובדרום ישנן הגבלות ראות ואובך.

הטמפרטורות ירדו ותנאים אלו צפויים להתקיים גם לאורך שעות הלילה. הרוחות יתחזקו ומזג האוויר יהיה מעונן חלקית עד מעונן עם גשם מקומי בצפון הארץ ובמרכזה. קיים חשש קל לשיטפונות במדבר יהודה וים המלח.בשל תנאי מזג האוויר באזור המרכז, בפעם הראשונה טיסה של אל-על מרומא נחתה בשדה התעופה רמון הסמוך לאילת, ונחיתות מטוסים נוספים עוכבו. במקביל, בתל אביב עפה שמשיית מסעדה אל גבר כבן 46 ופצעה אותו. בחיפה, ירדו גשמים עזים והציפו כניסות של בתי עסק. באשקלון נערכת העירייה לחסימת גשמים באמצעות מחסומים על מנת לשנות את זרימת המים.

צפו בחיילים בבסיס, היום (צילום: רץ ברשת) >>

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן