השבוע (2.6) עלתה לאוויר ברשת 13 העונה החדשה של “האח הגדול”, כאשר גם הערב (שני) צפויה נגלה נוספת של כניסות דיירים לבית.
בין המתמודדים – חיים טוויטו – בן 29 רווק נמוך קומה מנתניה, עורך תוכן. גדל בנתניה למשפחה מסורתית והוא הקטן מבין ארבעה אחים. כיום הוא עורך את התכנית ”ריקלין ושות” בערוץ 14.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/09/חיים-טוויטו-צילום-מסך-רשת-13.jpg?resize=742%2C391&ssl=1)
יש לו 3,553 עוקבים בטיקטוק ותמיד תמצאו אותו עם אוזניות. טוויטו מגיע לבית “האח הגדול” כדי שיפסיקו להסתכל על הקנקן, אלא על מה שיש בו – כך לדבריו, לאחר שסבל בחייו מהצקות חוזרות ונישנות עקב גובהו הנמוך.
לפני 4 שנים סיפר: “בעוד 10 שנים אני רואה את עצמי עורך תוכן ברדיו/טלוויזיה”, מה שכבר קרה.
“אני מאוד אוהב את הים מבחינתי זאת המתנה הכי גדולה של אלוהים ולכן אני מאוד אוהב לשחות ובקיץ אני מתכוון להתחיל לגלוש”.