![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2017/05/משטרה6.jpg?resize=800%2C494&ssl=1)
לא לדבר כזה ציפו השוטרים מרכב שנראה חשוד ושנוסע במקום לא נכון ליד זכרון יעקב.
במהלך פעילות יזומה השבוע של שוטרי תחנת זכרון יעקב באזור פראדיס, תוך מיקוד בעבירות המוגדרות בריונות כביש, הבחינו השוטרים ברכב תפעולי היוצא מתחנת דלק ונוסע בכביש – שלא במקום המותר על פי החוק.
הם הורו לנהג לעצור בצד הדרך וביקשו ממנו להציג רישיונות נהיגה ורכב. נהג הרכב, תושב פארדיס כבן 62, לא התבלבל והציג בפני השוטרים תעודה, אולם כזו המציינת באופן רשמי כי הוא עיוור מלידה.
כשנשאל לפשר מעשיו ענה כי הוא מתגורר בסמוך לתחנת הדלק והוא “רק” קפץ לתדלק את הרכב ומכיר את הדרך בעל פה.
כאמור, הנהג זומן לשימוע בפני בוחני מרחב מנשה במחוז חוף ובסיום השימוע הוחרם רכבו של החשוד באופן מנהלי ל-30 יום וכתב אישום יוגש נגד הנהג בהליך מהיר בימים הקרובים.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2017/10/משאית-נתקעה-בגשר-פרדיס.jpg?w=800&ssl=1)