ערן הרנשטט טבע למוות בהצפה בבנימינה, בת זוגו חיה: "תודה לאלוהים שנתן לי איתו 15 שנה"

חיה, בת זוגו של ערן ז"ל, סיפרה עליו ביום שלאחר שנודע כי מת בנסיבות טראגיות בתעלה בנחל ליד הבית: "הוא היה איש ישר דרך, חכם, טוב לא שאין כזה. איזו אבידה זו שהוא לא עומד איתנו כאן יותר". צפו בדבריה

צילום: רפרודוקציה ומשטרת ישראלערן הרנשטט, בן 72 תושב המושבה, רצה לחלץ את רכבו מהמים השוצפים בסמוך לביתו בבנימינה – אך שקע איתו וטבע למוות. הלוויתו תתקיים ביום רביעי (8.1) בשעה 14:00 תתקיים הלוויתו בבית העלמין בבנימינה. משפחתו הודיעה כי הציבור מוזמן לחלוק לו כבוד אחרון.

ערן אב ל-3 ילדים. כאמור, הוא נסחף ביום ראשון (5.1) עם רכבו ונלכד בתוכו ככל הנראה בתעלה באיזור נחל תנינים. בשעה 18:16 נפתח אירוע אודות הרכב שנפל לתעלה ונלכד בהצפה. למקום יצאו 3 צוותים בפיקודו של רס"ר מג'די טיארה. לוחמי היחידה לחילוצים מיוחדים החלו בניסיונות חילוץ ובעזרת 3 כלי צמ"ה ביצעו הנפה של הרכב והרימו אותו מהמים. זה כאמור היה מאוחר מידי – וערן כבר היהי ללא רוח חיים.

בת זוגו חיה סיפרה היום (ב') כי צוותי החירום לא נתנו ה להתקרב והיא כבר הבינה את גודל האסון. "הוא היה איש ישר דרך, חכם, טוב לא שאין כזה", אמרה בכאב גדול. "הוא היה אוהב ורחב אופקים בצורה בלתי רגילה. אני קיבלתי ממנו את כל יופי הארץ. למדתי להכיר את הפרחים, העצים וגם את המים שלקחו אותו בסוף. הוא לא וויתר על הנופים. הוא אהב ילדים ואוהב אדם, אבא למופת. איזו אבידה זו, הוא לא איתנו יותר. אני רוצה שהעולם יזכור אותו כי יש מעטים כמוהו. תודה לאלוהים שנתן לי 15 שנה איתו ביחד".

בהמשך לכך, מהמשטרה נמסר כי היא בודקת נסיבות מציאת הגופה ברכב בבנימינה. "במוקד 100 התקבל הדיווח על גבר הנמצא בתוך רכב, שנפל לתוך תעלת נחל תנינים בבנימינה. כוחות משטרה והצלה שהגיעו למקום החלו בחילוץ הרכב מהתעלה ואתרו בתוכה אדם ללא רוח חיים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע".

אריה צ'יפקיס חובש באיחוד הצלה, שהיה במקום סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו ברכב ששקע במים לאחר שנסחף לוואדי. צוותי כיבוי חילצו את הרכב ולמרבה הצער נקבע מותו של הנהג בזירת האירוע".

אירוע זיכרון למאות נרצחים, חטופים ונעדרים נערך אמש בשדות ים: "הצלנו מאות אנשים"

מפיקי פסטיבל הנובה שהשתתפו באירוע בקיבוץ שליד קיסריה אמרו: ״אנחנו קוראים לכל מי שנכח במסיבה להגיע אלינו למתחם הטיפולים ולקבל תמיכה וסיוע. אתם לא לבד!״ | השלושה סיפרו על מאמצי החילוץ תחת אש שאפשרו להציל חיים של מאות אנשים

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן