|מגדלור ניוז אנשים| חבורת הזמר מאור עקיבא עשתה חיל בים המלח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|מגדלור ניוז אנשים| חבורת הזמר מאור עקיבא עשתה חיל בים המלח

-

מגדלור-פיד ♋

בחודש האחרון, חבורת הזמר צלילי האור, חבורת הזמר הייצוגית של מתנ”ס אור עקיבא, בניהולו המוזיקלי של עדי רון, ייצגה בכבוד ובגאווה את מתנ”ס אור עקיבא, כאשר היא השתתפה בשני פסטיבלים למקהלות ולחבורות זמר מטעם מיל”ה (המרכז הישראלי למקהלות ולחבורות זמר). 

ההשתתפות בשני פסטיבלים אלה מהווים כאבן דרך בהתפתחותה של חבורת הזמר שממשיכה להוכיח את עצמה. ביום קר, גשום וסוער צלילי האור עשו את דרכם לפסטיבל טירת כרמל שהתקיים בתאריך 25.12.19 בחג החנוכה.

בהגיעם לאשכול הפיס של טירת כרמל נעשה חמים ונעים הן  בשל אווירת החג והן בשל אירוע הזמר הגדול והמרכזי שבו חבורת הזמר השתתפה. צלילי האור הופיעו ברפרטואר עשיר ומגוון שכלל שתי מחרוזות קצביות ושני שירים שקטים, ובקהל האנשים לא נשארו אדישים.

בין פסטיבל טירת כרמל לבין פסטיבל סובב ים המלח חבורת הזמר צלילי האור הספיקה להשתתף בערב זמר לכבוד חנוכה שהתקיים במתנ”ס בתאריך 29.12.19. צלילי האור פתחו את ערב הזמר עם מחרוזת חנוכה ומחרוזת צביקה פיק, וזכו להרבה שבחים. מייד לאחר מכן עלה הזמר יואב יצחק להנעמת המשך הערב המקסים.

כשבועיים לאחר מכן בתאריכים 9-11.1.20 חבורת הזמר צלילי האור השתתפה בפסטיבל סובב ים המלח המושקע. פסטיבל ים המלח היה גדוש בזמר עברי החל מהופעות של חבורות הזמר, הופעות של אמנים אורחים, סדנאות מוזיקליות ועוד ערבי שירה.

במהלך שלושת ימי הפסטיבל חבורת הזמר הופיעה בשלושה אירועים מרכזיים: מופע שלוש נותנות בראש שבו שרנו מהרפרטואר העשיר של החבורה שכלל מחרוזת קצבית ושני שירים שקטים, סדנה מוזיקלית מדהימה עם נעמי פארן ומופע חביב הקהל: תחרות הרכבים מוזיקלים. בזמן הפנוי חבורת הזמר ניצלה את הזמן ליהנות יחדיו מהמגוון העשיר של המטעמים ומאוצרותיו של ים המלח הקסומים.

“בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לשלום שבתאי שהקים את החבורה ומאז פועל רבות לפרגן ולתמוך בה, למשרד התרבות על התמיכה בחבורה, למשה נקש מנהל מתנ”ס אור עקיבא על פעולותיו הרבות למען החבורה, לכל אחד ואחת מחברי החבורה על הקדשת שעות הפנאי ותרומתם הרבה למען חבורת הזמר, וכמובן לעדי רון, המנצח והמעבד המוזיקלי של החבורה על שהוא עובד ופועל לילות כימים לקידומה ולהצלחתה של החבורה”, נמסר מצוות החבורה.

// השתתפה בהכנת הכתבה: יעל פלד 

מגדלור-פיד ♋                                           

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן