המתיחות בין גורמי האכיפה לתושבי אור עקיבא: מקרה של ריסוס בגז מדמיע באמצע רחוב הנשיא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

המתיחות בין גורמי האכיפה לתושבי אור עקיבא: מקרה של ריסוס בגז מדמיע באמצע רחוב הנשיא

-

מגדלור-פיד ♋

המתיחות בין גורמי האכיפה, שפועלים בשנתיים האחרונות יותר ויותר ברחובות אור עקיבא, לבין התושבים – ממשיכה לעלות.

לאחר מספר תקריות בשנה האחרונה וניסיון מצד השיטור דווקא להתקרב אל התושבים ולתת להם אוזן קשבת, מקרה חריג נרשם לפני כשבועיים וחצי ברחוב הנשיא הראשי בעיר.

על פי עדי ראייה שסיפרו על המקרה ל’מגדלור ניוז’ (מדובר בגרסה לא רישמית כאמור – אלא של אנשים שראו את המקרה וקשורים אליו), תושב העיר שהחנה את רכבו למספר דקות במקום בו אסור לעצור לכאורה, קיבל דוח.

ברגע שחזר לרכב החל להתפתח בינו לבין אחד מגורמי האכיפה (במקום היו שוטר ופקח) ויכוח שגלש למחוזות חריפים. אז, ככל הנראה על רקע ההתרחשויות, נשלף גז מדמיע ורוסס במקום. התושב נפגע מהגז בעיניו.

המהומה ברחוב הנשיא. צילום מסך

בהמשך, החלה התכתשות מילולית בין תושבים שהיו במקום לבין אנשי השיטור והאכיפה, התכתשות הגיעה גם לקללות מצד תושבים אחרים כלפי גורמי האכיפה. גורמים ציינו בפנינו כי “על פניו, השוטרים פעלו כשורה אבל לא בטוח שהיה צריך להשתמש כנגדו בגז מדמיע”.

במהלך האירוע נשמע התושב כשהוא אומר “לא עשיתי כלום”. התושב עוכב בהמשך לתחנת המשטרה. האירוע צולם על ידי עוברי אורח באותו הבוקר, אך גם על ידי גורמי האכיפה שנכחו באירוע.  

כאמור, זהו אינו המקרה היחיד בו נוצרת מתיחות בין גורמי אכיפה לתושבים, כמו במקרה אותו פרסמנו ביום שישי לפני מספר חודשים אז הגיעה משטרה לאכוף מטרד רעש וחניה ונקלעה להמולה מול תושבים מהמקום.

צילום אילוסטרציה. דוברות המשטרה
לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן