כן עוזבים את העיר: “כואב לנו, אבל אין באור עקיבא מספיק היצע דירות להשכרה- שוקלים לעזוב”

כן עוזבים את העיר: “כואב לנו, אבל אין באור עקיבא מספיק היצע דירות להשכרה- שוקלים לעזוב”

-

מגדלור-פיד ♋שני תושבי שכונת היובל באור עקיבא אשר מתגוררים בשכירות, מעוניינים לצמצם את עלויות הדיור באמצעות מעבר לדירת מושכרת זולה יותר. הבעיה: אין כזאת בנמצא.

בפוסט שפרסמו הזוג בשבוע החולף הם משתפים את הלבטים שלהם בנושא. “אני ובעלי, שנולדנו כאן באור עקיבא, נמצאים על סף עזיבה”, כתבה האישה. “כפי שכל בעלי המשפחות כאן מרגישים בשנים האחרונות חלה עליה במחירים החל מהסופר, מעונות ועד לשכר דירה.   שנינו עובדים ומתפרנסים בכבוד, שניים מילדינו במעונות פה בעיר דבר שבהחלט מקשה על כלכלת הבית”.

התושבת המשיכה: “לאחרונה התחלנו לחפש דירה במחיר שכירות יותר נמוך, ולא מצאנו. ולכן התחלנו לעשות סקירה של האזור.  לעומת אור עקיבא, בחדרה, ופרדס חנה יש לא מעט דירות במחיר שפוי ובאזורים טובים, והדבר עלה על הפרק בצורה משמעותית יותר. הלב שלנו רחוק מלהיות שלם, וכואבת לנו מאוד המחשבה לעזוב את המקום שגדלנו בו, המקום שבו המשפחות שלנו גרות והילדים לומדים ומתחנכים בו.  בשנים האחרונות אנחנו גם נהנים מחברתם של משפחות הגרעין הדתי שהפכו להיות לנו ממש לחברים והם מעשירים תרבותית את המשפחות שומרות המסורת כמונו.

“בלי לפגוע ישנם אזורים, אלו שגדלנו בהם בעצמינו, שאנחנו מעדיפים שלא לגור בהם. הכיוון שרצינו מאוד מאוד הוא אורות הירוקה, שם נמצאת החברה שלנו ושל ילדינו, כמובן שנתפשר גם על מקומות אחרים, עד הגבול שציינתי קודם.  אז אם אתם מכירים דירה, עם שני חדרי שינה וסלון, שמושכרת במחיר סביב 2,5000 נשמח מאוד לשמוע! (נ.ב- ברוך ה’ אנחנו עומדים בזכות עצמינו וזו העזרה היחידה שאנחנו צריכים)”.

תושבים שנחשפו אל הפוסט התייחסו אליו. “לצערי כל שהביקוש לשכונה החדשה עולה כך גם המחירים”, כתבה תושבת. “הייתי ממליצה לכם לנסות לשרוד עוד שנה באור עקיבא אפילו ללכת לגור בינתיים בשכונות הוותיקות. בקיץ שנה הבאה הולכים לאכלס קרוב ל-200 יחידות דיור הפרויקטים פרוסים בעיר ( ויש המון דירות להשכרה/השקעה) ובדיוק כמה בשכונה החדשה בזמן שרק איכלסו את הדירות המחירים צנחו המצב הולך לחזור על עצמו. זה לא יהיה באורות הירוקה אבל עדיין תוכלו להישאר בעיר שגדלתם לגור בבית חדש”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן