מציינים את זכרו של פינקי זוארץ ז”ל, ראש מועצת בנימינה-גבעת עדה בעבר: ביום שישי (4.5, 13:30) תתקיים האזכרה השנתית לזכרו של ראש המועצה לשעבר אל”מ פינקי זוארץ, שנפטר לפני כשנתיים בעת חופשה בחו”ל.
בשנה שעברה, בני משפחתו וחברים סיפרו בשבחו בכאב ובגעגוע לאיש המיוחד שהלך בטרם עת, בזמן האזכרה לציון 11 חודשים ללכתו. ריגשה במיוחד בשנה שעברה בשירה יוצאת דופן בתו הקטנה הלל בשיר “כותב לך שיר לדרך” ולא הותירה אף עין יבשה. פינקי ששירת חייו באמצע נפסקה זכה במותו לשירת הלל.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2018/03/image-1.png?resize=586%2C327&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2018/11/פינקי-זוארץ-זל.jpg?resize=727%2C430&ssl=1)