מצמרר: מקהלת נונה מקיבוץ מעגן מיכאל הקליטה ביצוע מרגש ומיוחד לשיר "ביקור מולדת" להחזרת החטופים [וידאו]

זעקת הילדים - בתפילה להחזרת החטופים: 30 חברות המקהלה, נערות בנות 12-18, צילמו קליפ בחוף הסמוך לקיבוץ מסביב ליצירתה של אמנית החול בת הקיבוץ, נטע ישובי

"אבל לאן נעלמו הילדים ששיחקתי איתם? / איפה כל הילדים איפה הם כולם / מי לקח לי אותם?". בימים אלה, בהם כל שיר מקבל משמעות חדשה ומצמררת, החליטה מקהלת נונה מקיבוץ מעגן מיכאל להקליט ביצוע מרגש ומיוחד לשיר "ביקור מולדת" של דיויד ברוזה, למילותיו של יהונתן גפן ז"ל.

30 חברות המקהלה, נערות בנות 12-18, צילמו קליפ בחוף הסמוך לקיבוץ מסביב ליצירתה של אמנית החול בת הקיבוץ, נטע ישובי. קיבוץ מעגן מיכאל הוכרז כמרכז מפונים. מהשבעה באוקטובר הוא מארח כ-350 מפונים מישובי הדרום והצפון. "יחד נחבק את כל תושבי גבולות ישראל ונקרא לשחרור החטופים משבי החמאס והשבתם הביתה!", נמסר מהקיבוץ. 

"זו זעקת הילדים, תפילה להחזרת החטופים שתהדהד מחוף מעגן-מיכאל עד חוף עזה, לשמיים ואל מתחת לאדמה". 

צפו בקליפ >> 

עיבוד והפקה מוזיקלית: צביקה פוגל; אומנות אדמה: נטע ישובי; צילום, בימוי ועריכה: אורי מגנוס; צלם שני: גיורא קורן; מפיקים: גל אמיר, גלים הפקות; תוכן ויזואלי: galimproductions

עקוב
Notify of
guest
2 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
15/11/2023 20:37

מרגש, הלוואי שיחזרו כולם בקרוב בריאים ושלמים. שיחזרו לשלום גם כל כוחות הביטחון.

Anonymous
Anonymous
14/11/2023 15:18

מדהים
השירה , העיבוד הצילום וההפקה

צו 8 בחינוך: מה עושים בימים אלה תלמידי ומורי אמית האופק באור עקיבא?

ממסמך עם תמצית מידע מודיעיני חסוי שהעבירה הפרקליטות בימים האחרונים לסנגורים בתיק צביקה גנדלמן, ראש העיר המושעה של חדרה, נודע כי המשטרה הדביקה ברוגלה את הנייד של בת זוגו מורן שגב, "ושאבה ממנו מידע שחרג מהצו השיפוטי". כך מפרסם העיתון "כלכליסט". 

קרא עוד »
דילוג לתוכן