בחירות 2024 באור עקיבא | יוסיפוב: "הותר לפרסום, המציאות מורכבת. אבל חמש דקות שווה חמש שנים"

המועמד לראשות עיריית אור עקיבא מתאר כי "בעיניי ובעיני מועמדים רבים ברחבי הארץ, ההחלטה לקיים את הבחירות לא מתחשבת ב׳מצב-רוח׳ הלאומי ובחיילי המילואים שנמצאים  בחזית המלחמה. רוצים או לא רוצים, אוהבים או לא אוהבים- זו המציאות שנכפתה עלינו- ב-27/02/2024 יש בחירות"

המועמד לראשות העיר אור עקיבא שמחה יוסיפוב חזר לקמפיין הבחירות, קצת פחות מחודש לקראת ה-27.2.24, התאריך שנדחה מה-31.10.2023 ומה-31.1.2024 בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" שפרצה באוקטובר ושינתה את המדינה.

"מה-7 לאוקטובר, לא היה נכון להתעסק עם פוליטיקה", מציין יוסיפוב. "תמונות הזוועה, אובדן חיי האדם, והמחיר היקר של המלחמה ריסקו לי את הלב. אור עקיבא איבדה את יעקב נדלין שנפל בפעילות מבצעית ואת דניאל בן סניור שנרצחה במסיבה ליד קיבוץ רעים. העצב הגדול והאובדן הכבד עדיין כאן.

"עם פרוץ המלחמה, עצרנו את קמפיין הבחירות והחלפנו את הפוליטיקה בעשייה קהילתית עם הקמת סיירת המקלטים וגיוס תרומות לאיסוף סלי מזון לחיילים הגיבורים שלנו. היה לי קשה להמשיך קמפיין בחירות בזמן שמאות חטופים וחטופות נמצאים בידי ארגון טרור, או בזמן שמדינת ישראל קוברת את מיטב בניה ובנותיה, מהעיר והקיבוץ, משמאל וימין, דתיים וחילונים.
השתדלנו לתרום את חלקנו למאמץ, בדומה לכל החברה הישראלית ותושבי אור עקיבא – על כל חלקיה".

יוסיפוב וחבר רשימתו עו"ד שמאילוב. מתוך סרטון הקמפיין

 

הוא הוסיף: "בגזרת מועצת העיר, התגייסנו עם מה שנכון וטוב במסגרת צו השעה: פילוג והטלת רפש איש באחיו – OUT, איחוד כוחות – IN. בחודש שעבר, שר הפנים והממשלה קיבלו החלטה לקיים את הבחירות המוניציפאליות ב-27/02/2024. בעיניי ובעיני מועמדים רבים ברחבי הארץ, ההחלטה לקיים את הבחירות לא מתחשבת ב׳מצב-רוח׳ הלאומי ובחיילי המילואים שנמצאים  בחזית המלחמה. רוצים או לא רוצים, אוהבים או לא אוהבים- זו המציאות שנכפתה עלינו- ב-27/02/2024 יש בחירות.

" לפני ה-7/10, החלטתי לחזור לתפקיד חיי ולהתמודד על ראשות העיר, כשלצידי נבחרת שמתבססת על דור חדש של תושבי העיר שתסייע במימוש התכניות בשנים הבאות. הבחירות המקומיות חשובות מאוד. כולנו נצטרך להתגייס ולצאת להצביע, 5 דקות = 5 שנים. המציאות שלנו היום מורכבת. ״הותר לפרסום״, חטופים וחטופות, סיפורי הטבח של ה-7  באוקטובר… קשה מאוד במציאות הזאת להתעסק עם פוליטיקה, אבל זו גם קריאת השכמה לעצמי, לכם, לכולנו- אור עקיבא היא הבית. חזקים ביחד".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן