משה ביטון: לא אתמודד לראשות אור עקיבא ללא פריימריז

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

משה ביטון: לא אתמודד לראשות אור עקיבא ללא פריימריז

-

מגדלור-פיד ♋


המועמד לראשות העיר אור עקיבא, משה ביטון, החליט בשלב זה להסיר עצמו מהמירוץ בבחירות הקרובות. זאת לאור בחירת שמחה יוסיפוב כמועמד מפלגת הליכוד בבחירות בעיר ללא פריימריז. 

ביטון משמש כיום כסמנכ”ל התפעול בעיריית חדרה, תפקיד אותו החל בשנת 2016. מקורביו של ביטון אומרים כי תמיכת מפלגה היא חשובה לאור העלויות הכלכליות הכרוכות בהתמודדות. כמו כן, יש מי שטענו שביטון לא מתחבר להתנהלות הפוליטית כיום בעיר לקראת הבחירות ובמידה וייערכו פריימריז הוא ישקול את מועמדותו מחדש.

ביטון, תושב אור עקיבא, מכיר את העיר היטב ושימש בה בתפקידים עירוניים. בשנת 2003 נבחר למנהל אגף שפ”ע (שיפור פני העיר) בעיריית אור עקיבא, במסגרתו היה אחראי על הפיקוח העירוני והשיטור קהילתי, תברואה, ניקיון, רישוי עסקים ושילוט, גינון, וטרינריה, מוקד עירוני ואיכות הסביבה.

בשנת 2011 התקבל לתפקיד מנהל אגף שאיפ”ה (שיפור איכות פיקוח הסביבה) בעיריית הרצליה, והיה אחראי על פיקוח עירוני ורשות החנייה, ניקיון, תברואה, שילוט ורישוי עסקים, וטרינריה, איכות הסביבה, אגודה לתרבות הדיור, רשות החופים וההצלה, מחזור, הדברה ומחלקות נוספות. לאחר מכן, כאמור, החל לעבוד בחדרה.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 

קראו גם >> 

https://www.migdalor-news.co.il/111-6/

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן