בעל עסק מזכרון יעקב טוען: "הותקפתי בעקבות סירוב לתליית שלט בחירות מעל העסק שלי" [🎥]

חשד לאלימות בזכרון יעקב: בעל עסק במושבה טוען כי הותקף לפני מספר ימים וזאת ביום הבחירות לכנסת שהתקיימו באמצע השבוע שעבר. זאת ככל הנראה על רקע חוסר הסכמתו לתליית שלטי בחירות מעל העסק שלו.

הדבר התדרדר על פי החשד לכדי הרמת ידיים ותקיפה, דבר שתועד לדבריו על ידי מצלמות אבטחה במקום. האיש הגיש שתי תלונות בנושא במשטרת זכרון יעקב והנושא נמצא בחקירה.

בעל העסק  סיפר: "הגעתי היום בשעות הבוקר לעסק שלי והבחנתי שעל גגי תלוי שלט של מפלגה המתמודדת בבחירות. השלט נתלה על ידי השכן שלי, בעל עסק גם הוא, פעיל של המפלגה".

צילום ממצלמת האבטחה ביום האירוע

האיש ממשיך ומספר: "פניתי אליו טלפונית , והוא הבטיח בשיחתנו שהעניין יטופל. לאחר זמן מה כאשר ראיתי שהעניין לא טופל, ביקשתי ממנו שוב דרך התכתבות בווטסאפ שיוריד את השלט אך להפתעתי הוא כתב שהוא מזמין אותי לגג העסק".

כשהגיע בעל העסק אל הגג חיכו לו במקום אנשי העסק הסמוך. "הם התחילו לקלל ולדחוף אותי . הבנתי שיש רצון לריב וירדתי כשהם אחריי. אחד מהם זרק בן משפחה שלו שעמד בדרכו כדי לעצור אותו, הגיע אלי והיכה בי בחוזקה על הראש. לא החזרתי אלימות פיזית והזמנתי ניידת משטרה למקום. השוטרים ראו את התמונות במצלמות החיצוניות של העסק, וביקשו ממני להגיש תלונה בתחנה. הגשתי תלונה בתחנה והרגשתי הייתה שניסו לנפנף את העניין. עכשיו אני צריך לחזור לבית העסק ואני חרד וחושש מתגובות אלימות נוספות מצידם".

 

בשיחה עם 'מגדלור ניוז' מספר בעל העסק שחווה את ההתקפה לדבריו, כי בימים שלאחר הבחירות המשיכו הבעיות במקום, כשהחנייה שלו נתפסה. " אני חונה באלכסון כבר כמה שנים כי הרכב שלי גדול ובולט", סיפר היום, "הם החליטו שהחניות שלהם והם בעלי הבית על החנייה הציבורית".

ניסינו לקבל את תגובת בעל העסק השכן בטלפון ובמסרים כתובים, אך ללא מענה עד למועד פרסום הידיעה.

ממשטרת ישראל נמסר כי הנושא "נמצא בבדיקה וחקירת המשטרה".

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן