"אסור לקבל מציאות שפרדס חנה כרכור לא מקבלת השירות המגיע לה"

סניף הביטוח הלאומי בפרדס חנה כרכור סגור למן תחילת המלחמה | חבר המועצה, עו"ד אביעד סיני, פנה רשמית לממונים על מנת להשיב את הסניף לפעילות בהקדם

מלחמת 'חרבות ברזל' חידדה את הצורך של רבים בשירותי הביטוח הלאומי. אלא שבפרדס חנה כרכור סניף הביטוח הלאומי סגור משום מה מתחילת המלחמה ללא סיבה נראית לעין, ותושבים רבים נותרו אובדי עצות וללא מענה.

מי שהחליט לקחת את העניינים לידיים הוא חבר המועצה והמועמד לראשות המועצה, עו"ד אביעד סיני, שפנה בכתב למ"מ מנכ"ל הביטוח הלאומי וסמנכ"לית מערך נכויות ושיקום, ירונה שלום, בנושא הבוער של השבת השירות לסניף הביטוח הלאומי במושבה.

מבנה הביטוח הלאומי פרדס חנה | גוגל סטריט ויו

"פרדס חנה כרכור הינו יישוב גדול עם קרוב ל-50 אלף איש – היישוב המרכזי בשרון הצפוני ומדי יום מגיעים אליו אלפים מיישובי האזור. למרות זאת, מאז תחילת המלחמה, סניף הביטוח הלאומי כאן איננו מקבל קהל", כתב. "למרות שברשות הביטוח הלאומי משרדים גדולים כאן, הם אינם מאוכלסים בעובדים והציבור אינו יכול לקבל בהם שירות על כל המשתמע".
עוד הוסיף כי "חשיבות השירות לאוכלוסיות מוחלשות המסתייעות בביטוח הלאומי גדולה מאוד, על אחת כמה וכמה בעת מלחמה. בהתאם לאמור, אבקש את התערבותך הדחופה להשבת השירות למשרדים ללא דיחוי".

למכתב הוסיף עו"ד סיני פוסט ברשתות החברתיות, בו הבהיר כי "אסור לקבל מציאות שפרדס חנה כרכור לא מקבלת השירות המגיע לה. לא ייתכן שישוב עם קרוב ל-50 אלף איש לא ייהנה משירות בעניין כה קריטי. דווקא אלו שזקוקים לכך ניזוקים ועוד במלחמה וזה ממש לא מקובל".

לסיום, חתם בהתייחסות רחבה יותר: "באופן כללי, הגיע הזמן לעשות סדר – מרכז חירום כולל תחנת כיבוי, משטרה וכיבוי אש, סניף דואר שנסגר, משרד רישוי, בנקים – כולם צריכים להיות כאן, ובכוונתי כראש מועצה להילחם על כך שנקבל את המקום הראוי כבירת האזור וכיאה ליישוב בסדרי הגודל שלנו".

השבת הפעילות של הביטוח הלאומי לפרדס חנה כרכור תהיה בהחלט צעד ראשון בכיוון הנכון. האם זה אכן יקרה בקרוב? ימים יגידו.

גיל חנניה מחדש את הקמפיין בבנימינה-גבעת עדה: "אבק המלחמה באוויר, מנהיגות ואחריות היא צו השעה" [וידאו]

גיל חנניה, המועמד המוביל לראשות המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה מחדש את הקמפיין. "אבק המלחמה עוד באויר, השבויים טרם שבו הביתה והמפונים עוד פליטים בארצנו אבל הצורך לנהל את המושבות

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן