מהכנסת לעירייה: הח"כית לשעבר נאוה בוקר מצטרפת לרשימת הליכוד למועצת אור עקיבא

בוקר הצטרפה לרשימתו של ארקדי גדילוב המתמודד לראשות העיר | בוקר, שעברה להתגורר בשכונת אור ים: "אני אוהבת את העיר הזאת, אולם ישנה תחושה, שהדברים קורים ליד. העיר אינה מועצמת באופן האפשרי"

המועמד לראשות העיר אור עקיבא מטעם סיעת הליכוד, ארקדי גדילוב, הודיע ביממה האחרונה על הצטרפות מפתיעה ומרעננת: חברת הכנסת לשעבר נאוה בוקר. למי שתהה לעצמו – בוקר עברה לאחרונה להתגורר באור עקיבא, בשכונת אור ים.

"נאוה היא חברת כנסת מוצלחת לשעבר", סיפר גדילוב, "תרמה המון למדינת ישראל ובעזרת השם תתרום לעיר היקרה שלנו. נאוה תושבת אור ים, ותנהל את מטה הנשים הגדול והאיכותי של הליכוד בעיר. בהצלחה נאוה היקרה".

בוקר וגדילוב. צילום: מטה הליכוד אור עקיבא

בוקר סיפרה כי בחשבון הפייסבוק שלה על המעבר לאור ים, ולעיר ה"חמה והידידותית, אור עקיבא". "אני אוהבת את העיר הזאת, אולם ישנה תחושה, שהדברים קורים ליד. העיר אינה מועצמת באופן האפשרי. אני כותבת ממקום של אכפתיות. יש צמיחה דמוגרפית באור עקיבא ופוטנציאל אדיר, אבל אין מספיק השקעה ממשלתית בחינוך, תשתיות וכו'".

בוקר ציינה עוד כי לאור עקיבא יש חוף ים ופארק תעשייה בסביבה, אבל לא בתחום השיפוט שלה. "מקבלים כסף עבור גביית ארנונה מאזור תעשייה קיסריה, אבל לא כחלוקת הכנסה, אלא כ'תרומה'. מקבלים שירות עירוני, אבל לא מספיק חכם. יש חברה כלכלית, אבל היא לא באמת עובדת. אין באמת הובלה וחזון. הבנתם את הרעיון.

"בשבועות האחרונים הגעתי למסקנה שהעיר הזאת זקוקה למנהיג ולכן ברצוני לומר לתושבי אור עקיבא- ארקדי גדילוב, מועמד הליכוד לראשות העיר, הוא הדרך לפתרון ולעתיד טוב יותר. ארקדי הוא זה שיכול להציל את העיר. אדם מלא בקסם, קשוב וענייני, עם ניסיון עצום ויכולת אדירה לרתום שותפים מהממשלה והחברה האזרחית. הוא ראש רשימת הליכוד, אבל לא זאת הסיבה לפוסט, אלא ההתאמה המוחלטת בין אתגרי העיר המורכבים, לדמותו ומנהיגותו של ארקדי".

בוקר (52) היא נשיאת עמותת יד עזר לחבר ועיתונאית. היא כיהנה כחברת הכנסת בכנסת ה-20 כסגנית יו"ר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד, קודם לכן הייתה יו"ר קרן ליאור בוקר, עמותה שפעלה לקידום מערך הכבאות וההצלה אותה הקימה בעקבות אסון השריפה בכרמל בה נספה בעלה, תנ"צ ליאור בוקר.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

הבינה המלאכותית הגיעה לחריש

תלמידי כיתות ט' בחריש, תגידו Hello ל-HelloTech – התוכנית שמביאה עד לחריש את הבינה המלאכותית. רק שלוש ערים בישראל משתתפות בתוכנית hello tech, שהיא תוכנית חדשנית בשותפות של Google ,

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן